PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199096}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon Sailor Stars
7,7 13 265
ocen
7,7 10 1 13265
8,0 2
oceny krytyków
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Jest temat o największych "ciachach", to teraz niech będzie o "pasztetach". Mogą wypowiadać się i chłopaki, i dziewczyny ;> . Moje typy (in order of appearance):
Umino - lubię chłopaka, ale pod względem atrakcyjności fizycznej to niestety z nim bardzo cienko ;P
dziadek Rei - stary kurdupel-erotoman, niemający pojęcia, czemu odstrasza wszystkie laski dookoła ;)
Zoisite - zniewieściały narcyz, gotowy zabić kogoś za to, że lekko drasnął mu twarz o_O Co Kunzite w nim widział?
Fisheye - mimo że od jakiegoś półtora roku wiem, że jest facetem, ciężko mi w to uwierzyć, gdy oglądam sceny z nim; już Chris Cocker bardziej przypomina faceta niż on ;P
Banane i Orangeat - eee... bez komentarza

Gladka

Zgadzam się z dziadkiem, nie zgadzam się z Zoisite bo miał ładne oczy

PS. Kto to Banane i Orangeat? Myślałam że już wszytkich znam, ale ostatnio ciągle się wynajdują jacyś nowi:)

Tak po za tym...
hmmm


hmmm


...yyyy


eeee....


Z tego co kojarzę w serii 4 była chyba taka stara wiedźma... a może to nie była wiedźma... Nie wiem, ale wiem że to stare było i brzydkie... Takie łyse coś...


mister_Y

Masz na myśli Zirconię ;D ? No, to był najbardziej groteskowy czarny charakter w całym SM ;> I była brzydka ;> A w wersji amerykańskiej zrobili z niej faceta XD

A Banane i Orangeat to dwaj słudzy Badiane oraz koledzy Poupelina z kinówki SuperS:
http://wikimoon.org/index.php?title=Banane
http://wikimoon.org/index.php?title=Orangeat

Gladka

A tak, kinówki nie oglądałam to i nie wiem;)


Dopiszę jeszcze yuichiro, bo chociaż pasztet to może trochę za obraźliwie (lubię go:), to, jakby to ująć... strasznie owłosiony był


... ;P

ocenił(a) serial na 9
mister_Y

Fisheye był gejem i transwestytą i zakochał się w Mamoru xd,w polskiej wersji zrobili z niego kobiete,Zirconia była obleśna miała taką wyciąganą szyję jak inskekt brrr,

ocenił(a) serial na 10
SailorVenus

eee co chcecie od rybiego oka;P był jak na faceta całkiem ładniutki i fajne włosy miał ;) to już lepiej tu wspomnieć o jadeite- miał taką bladą cerę i chyba zielonkawe białka blee ;d

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

nie pamiętam żeby Jadeite miał zielonkawe białka ale dla mnie był całkiem przystojny, całkiem całkiem :D A blada cera w azji jest wysoko ceniona kojarzy się z wyższym statusem społecznym, chociaż akurat w japonii niekoniecznie ale w chinach w korei

Gladka

Według mnie
Princess Snow Kaguya
Petz
Calaveras

ocenił(a) serial na 10
Gladka

Sailor Star Maker
Sailor Star fighter
Przystojni z nich byli faceci, ale brzydkie kobitki.
Tin Nyanko - Chociaż to chyba wina kostiumu, tak czy tak prezentuje się okropnie.
Jadeite - zupełnie nie mój typ męskiej urody i jeszcze ta fryzura

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones