PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 026
ocen
6,9 10 1 51026
6,0 2
oceny krytyków
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

http://variety.com/2013/tv/news/charmed-is-being-rebooted-by-cbs-1200762470/

ocenił(a) serial na 10
PawelKora

Z czego Ty się cieszysz, człowieku???. Żaden nowy sezon tylko nowa wersja Charmed z INNYMI aktorami!.
Coś jak Komisarz Rex i Alex. Kompletnie bez sensu. Jeśli już chcą wydawać kasę i robić serial to nie wierzę, że nie mogliby zrobić choć jednego zakichanego sezonu albo filmu z oryginalna obsadą. Tym bardziej, że wszystkie 4 aktorki wyraziły chęć występu, jeśli cos by powstało. To powinni zrobić i na to wszyscy czekamy. Po prostu ręce opadają. Najpierw wydaje się, że w ogóle nic nie będzie, nie można się doczekać, teraz w końcu - hurra, będzie, tylko, że jakaś marna podróbka....

ocenił(a) serial na 10
HollyShannen19

No wiem że nowa :( ale może bd dobra

ocenił(a) serial na 10
PawelKora

Żartujesz? Bez Shannen, Holly, Alyssy, Rose i reszty to kompletnie bez sensu :/

użytkownik usunięty
HollyShannen19

Na razie nie przekreślam serialu (jeśli powstanie) póki go nie obejrzę, to nie mogę wydać opinii ale przyznam,że wolałbym nowszą wersję ze starą ekipą.;-)
PS. O możliwości powstania serialu raz wspominała Holly Marie Combs w swoim wywiadzie ale każdy potraktował to z dużą dozą sceptycyzmu .

ocenił(a) serial na 10

Niech sobie robią serial, jeśli czuja taka potrzebę tylko czemu ma to być remake Charmed? I po co? Skoro wszystkie aktorki wyraziły chęć powrotu na ekran jeśli powstałby serial lub film. Przecież ludziom właśnie o to chodzi. Nie o serial ze słowem "charmed" w tytule z nie wiadomo kim tylko żeby zobaczyć je wszystkie 4 razem Holly, Shannen, Alyssę i Rose.
Powtarzam, jeszcze raz, jeśli to powstanie z nową obsada to kompletny BEZSENS. I nie zamierzam oglądać, żeby nie podnosić sobie ciśnienia.

ocenił(a) serial na 10
HollyShannen19

ja chciałabym zobaczyć w jednej produkcji 4 siostry (żywe!!) Halliwell :D

Arthur_Pendragon7

W jednym odcinku wszystkie były żywe, tylko biedna Prue się w trumnie udusiła ;(
W 15 odcinku 6 sezonu(126 odcinek), w którym Phoebe jest dżinem. Na końcu odcinka Richard wypowiada życzenie "Chce żeby czarodziejki wróciły do życia". Czyli Prue wtedy też ożyła.

ocenił(a) serial na 10
Otmuch

ale to byłby dobry pomysł na wyjaśnienie powrotu Prue, jakby powstał nowy sezon... ach... rozmarzyłam się...

ocenił(a) serial na 10
lalabumba

Byłoby wspaniale :). Dobrze że mamy chociaż 178 starych odcinków.Uwielbiam ten serial od 2006, to jedyny serial którego tak pokochałam. Niedawno skończyłam oglądać wszystkie odcinki wszystkich sezonów, ale skończyłam i w tym tygodniu startuję od nowa :).
A do tego u góry...nawet jeśli nakręcą jakąś tam kontynuację z innymi aktorami, to ani w paru procentach nie będzie to samo, bo serial ten pokochałam przede wszystkim przez świetnie grane role: Holly, Shannen, Alyssy i Rose :)

ocenił(a) serial na 10
Magdzialenka55

A poza tym po tylu latach... Ewidentny skok na kasę...

ocenił(a) serial na 10
lalabumba

Skok na porażkę ;D Wg mnie to się nie uda...

Magdzialenka55

Też uważam, że to się nie uda.
Ludzie przyzwyczaili się do aktorek, aktorów.
Nie wyobrażam sobie innych aktorek, które miałyby grać : Prue, Piper, Phoebe i Paige.
Po prostu nie...
Co innego, gdyby była jakaś kontynuacja serialu i byłyby np dzieci czarodziejek.
Wtedy rozumiem. Ale nowa seria, z nowymi aktorkami...dla mnie to brak sensu i brak logiki.
Oczywiście jeżeli będzie coś takiego to obejrzę z ciekawości. Ale nie dorówna to na pewno klimatowi oryginalnego charmed, który jest moim zdaniem na wysokim poziomie mimo upływu lat.
I lubię sobie przypominać przygody sióstr :)

HollyShannen19

Powstaje reboot serialu - I osobiście ciesze się że powrócą siostry czarodziejki - I to pomimo tego że będzie to nowa, oczywiście najważniejsze jest to by aktorki pasowałby do charakteru swoich postaci .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones