PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 027
ocen
6,9 10 1 51027
6,0 2
oceny krytyków
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

Paige VS Prue

ocenił(a) serial na 8

Nie uważacie, że to było trochę denne i przwidywalne, gdy Paige przejęła moc po Prue? Co z tego, że zajęła jej miejsce jako czarodziejka? Jako czarownica i w dodatku jej siostra powinna mieć własny dar (chodzi mi oczywiście o telekinezę). Oczywiście geny "Białego Promienia" trochę je zmieniły, niemniej jednak to mi się serio nie podobało ;( Może to przez mój sentyment do "Super Wiedźmy"?

Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowanie wolałam oryginalne Czarodziejki tzn. Prue, Piper i Pheobe.

ocenił(a) serial na 10
diem_carpe

Hmm myślę, że Paige niejako musiała mieć moc Prue bo w przepowiedni o Charmed Ones było jasno powiedziane - jedna z sióstr będzie miała telekinezę, druga będzie potrafiła zatrzymać czas, trzecia będzie mieć wizje. Poza tym Melinda Warren, od której wszystko się zaczęło miała te właśnie moce. Choć może rzeczywiście powinni dać jej jakąś dodatkową moc bo potem miała tylko uzdrawianie ze względu na swoje połowiczne światłoduchowiańskie :p pochodzenie a jako wiedźma nie wyróżniała się żadną własną mocą. A przecież zarówno Piper, Phoebe i Prue jeszcze za życia otrzymały dodatkowe moce prócz tych "podstawowych".
Zgadzam się, mimo mojej ogromnej sympatii do Paige oryginalna Moc Trzech była najlepsza :)

ocenił(a) serial na 10
diem_carpe

Pamiętam, że gdy Prue umarła, na początku nie lubiłam Paige i nie potrafiłam jej zaakceptować, ale po paru odcinkach pokochałam ją tak samo jak resztę i wniosła wg mnie dużo świeżość :). Wg mnie w czwartym sezonie, Paige jeszcze nie pokazała na co ją stać, bo musiała oswoić się z tym że ma siostry i w ogóle magiczne moce,ale w piątym, kiedy jeszcze zmieniła kolor włosów na rudy - bomba. Napisane i zagrane najlepiej jak tylko się dało :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones