PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664652}

Czarownice z East Endu

Witches of East End
7,1 6 988
ocen
7,1 10 1 6988
Czarownice z East Endu
powrót do forum serialu Czarownice z East Endu

...

ocenił(a) serial na 10

Może by się tak ktoś odezwał. Taka cisza a tu ostatni odcineki nie wiadomo czy będzie więcej. :D :p

clara_alonso_

Hej ;) właśnie skończyłam oglądać serial, dosłownie przed chwilą i to zakończenie to jakaś masakra.;( a kontynuacji nie ma. Więc to jakieś nieporozumienie.Po co otwierać nowe wątki w serialu skoro nie chcą robić więcej odcinków? W ogóle ten serial chciałam obejrzeć już od jakiegoś czasu, ale miałam też inne do obejrzenia i tak jakoś wyszło że teraz go obejrzałam.;)
Serial mi się spodobał od samego początku, bardzo wciąga, no ale jak to bywa, już chyba od 2 s wiele rzeczy mi się nie podobało, np. Po co wprowadzili postać Evy? Nwm jaki był w tym sens. I to że Kilian i Freja nie mogli być razem, zastanawiam się czy Freja jak dotarła na przystań, do portu, gdzie byl Kilian i miał wypływać, i już go nie zastałą, to chyb logiczne że daleko nie wypłynął, to nie mogła magią przywołać, zawrócić jego łodzi, podobnych rezczy uczyłą się z Wenndy,wyciągając kamień z wody. Co o tym sądzisz? I postań Dasha od pewnego czasu mi się nie podobałą, a dokładnie kiedy odzyskał magię.
Zamordfował tych dwóch ludzi, i sie zrobił jakiś taki....
Poza tym zakończenie, Kto zabił Frederica? zakładam że jakaś kobieta, bo było widać obcasy? Ale kto o nim wiedział? Moze to była ta siostra tego molesia co przyszli kiedyś do baru i mówili że znają Freję i Frederica z V.... nie pamiętam, i tak jak oni są bliźniętami i fuuuuj całowali sie, a pod koniec odcinka Fredi zabił jej brata, więc to może była zemsta, ale to tylko moja sugestia.Bo przecież ta dziewczyna też byłą czarownicą.
I ta zamiana dusz? :O co to miało być? biedny Kilian ;( a Freja nawet się nie zczaiła. To tylko dowodzi,że Dash jest Draniem.Jak to mógł zrobić bratu??
PS. odpowiadam na twój post, bo miałam ochotę porozmawiać z kimś o serialu, a jak zobaczyłam twój, to stwierdziłam że odpowiem, nie ma sensu dodawać nowego tematu, zresztą znając życie i tak pewnie nikt by nie odpowiedział. Dziwi mnie to ze nie ma żadnej dyskusji o zakończeniu, jedyne co tylko czy będzie kolejny sezon i odp że nie, albo że nie wiadomo;( szkoda, bo tyle emocji, a tu odzewu nie ma ;D

kinia_47

http://www.filmweb.pl/serial/Czarownice+z+East+Endu-2013-664652/discussion/2x13+ Opinie,2526841
http://www.filmweb.pl/serial/Czarownice+z+East+Endu-2013-664652/discussion/SPOIL ER+FINA%C5%81+2+SEZONU+-+komentarze+opinie+etc.,2520442
Później znalazłam to ;D

ocenił(a) serial na 10
kinia_47

Ostatni odcinek ogladałam już prawie półtora roku temu, ale wciąż chciałabym aby serial wrócił. Minęło tyle czasu ale i tak uważam że to jeden z najlepszych seriali jakich dotychczas widziałam. Masz rację ze zrobili to bez sensu rozpoczynając nowe wątki skoro serial sie zakończył, ale to tak naprawdę wina stacji bo to ona nie zgodziła sie na wyemitowanie kolejnego sezonu :/. Jeżeli jakimś cudem po tak długim czasie serial zostanie kontynuowany to mam nadzieję że dociągną niektóre szczególy takie jak n aprzykład Dash+Frea+Killian. Jednak najbardziej szkoda mi Wendy bo ja uwielbiam.

clara_alonso_

Szkoda,ale wątpię żeby zrobili kontynuację po takiej przerwie. Wiele seriali ucięli w taki sposób, bo stacja się nie zgodziła na przedłużenie, czy coś i nie robili kontynuacji. ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones