PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664652}

Czarownice z East Endu

Witches of East End
7,1 6 988
ocen
7,1 10 1 6988
Czarownice z East Endu
powrót do forum serialu Czarownice z East Endu

2x09

ocenił(a) serial na 5

wreszcie jakieś ciekawe zwroty akcji; końcówka odcinka mega zaskok, choć wiadomo że pewne osoby znów wrócą do życia; szkoda tylko Wendy i jej faceta, Frederica w sumie też, chciał chłopak dobrze a wyszło jak wyszło, a co najważniejsze Eva jest martwa, krzyż na drogę :D

ocenił(a) serial na 7
SaiRIthy

W koncu coś się zaczęło dziać ;D Wiadomo , że dziewczyny wrócą, ale ciekawi mnie czy będą pamiętać ? Szkoda Frederica, któremu matka już nie zaufa. No chyba, ze w finale sezonu odwazy się na bohaterski czyn.
Zwiastun do 2x10 zapowiada sie interesująco..biedna Wendy.

ocenił(a) serial na 5
Sarah_7

Myślisz ze poświeci swe życie dla dziewczyn? 5 trupów z tym ze 3 chyba nie do końca:) Zaraz się zacznie - gdzie sa polskie napisy.......

ocenił(a) serial na 7
fajnyborys

Co do Wendy, to wątpie żeby sie poświeciła, w końcu zostało jej jedno życie, a dwa - Joanna pewnie będzie próbowała ja odciągnąć od tego pomysłu. Koniec końców, znajda jakies zaklęcie i pewnie Killian & Dash będą mieli w tym swój jakis udział.

Zastanawia mnie czy Terkoff naprawde zginął.

Sarah_7

Widze że oglądałaś nowy zwiastun, tam jest odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 7
Kamila9191

Tak, tak :)

SaiRIthy

Eva mnie strasznie irytowała, nie lubi.łam jej i dobrze że już się nie pojawi.... a zwiastun kolejnego zapowiada się oszałamiająco :)

ocenił(a) serial na 5
kaziulla17

Zwiastuny maja to do siebie - czyż nie ?

fajnyborys

może i tak :)

ocenił(a) serial na 6
SaiRIthy

Już się bałem,że wisi tam Tommy.Uspokoiłem się jak zobaczyłem, że to dziewczyny :D

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Też tak miałam !! Oby znowu był normalny !! Wendy na 100% nie da mu umrzeć.

ocenił(a) serial na 5
Summer_Wine

oczywiście pokrojona dziewczyna taplająca asie w krwi zupełnie się nie kapnie ze cos z ostatnim seksem było nie tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones