PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470293}

Czas honoru

2008 - 2014
8,0 89 tys. ocen
8,0 10 1 88770
7,5 11 krytyków
Czas honoru
powrót do forum serialu Czas honoru

Niewyjaśnione wątki

ocenił(a) serial na 8

6 sezon został zakończony, jednak kilka wątków pozostało niewyjaśnionych, albo ja nie zauważyłem ich zakończenia.
- Lebiediew wiedział o pobycie Rainera w Warszawie i nie chciał zdradzić Lewickiej jakie ma względem niego plany.
- Rainer wiedział gdzie znajduje się dokumentacja Blachnitzkiego, która nadal ma wielką wartość dla obu stron zimnej wojny
Napiszcie jeśli jeszcze jakiś wątek został niewyjaśniony wraz z ostatnim odcinkiem, ciekaw jestem czy w kolejnej serii będą one jeszcze poruszone.

ocenił(a) serial na 7
Inaer

skąd Tola wiedziała o Woźniaku? Nie od Grażyny. Może podsłyszała jakąś rozmowę Heleny.

ocenił(a) serial na 6
vivi86

A gdzie stołował sie Wozniak?

ocenił(a) serial na 7
soglif3

toteż dopisałam-może podsłyszała jakąś rozmowę Heleny. Czytaj ze zrozumieniem. chyba, że niezależnie od tego już go kiedyś spotkała

ocenił(a) serial na 6
Inaer

1. Lebiediew stracił Rainera z oczu jak ten zabił jego szpicla i wtedy całe jego plany wzg gestapowca,runeły.
2.Rainer nic wiedzial.Blefował specjalnie aby dłuzej pozyc.Musial miec jakiegos asa w rekawie.Jak to Rainer...;)

ocenił(a) serial na 8
soglif3

Dzięki za odpowiedź. Ale skoro Rainer żyje i jest w Warszawie to myślę że to nie musiał być blef, jak i Lebiediew na pewno przy pomocy swoich ludzi w całym mieście bez problemu go namierzy więc, jeśli powstanie kolejny sezon to moim zdaniem ten wątek może powrócić;)

ocenił(a) serial na 6
Inaer

Ma powstac ale o Powstaniu W. i wg mnie bardzo dobrze bo 6 sezon juz sie wypalał pomyslowo. Rainer bedzie w PW i bedzie git.