PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470293}

Czas honoru

8,0 87 468
ocen
8,0 10 1 87468
7,5 2
oceny krytyków
Czas honoru
powrót do forum serialu Czas honoru

Po co w dzisiejszym odcinku była w ogóle pokazana scena, w której Bronek śpi a Wanda go całuje, a na dodatek trwała dobrą minute...

ocenił(a) serial na 8
janosik6

to była minuta dla oglądających serial kobiet

sontagwoj

Podobnie scena w szpitalu z ''przystojnym'' Wieczorkowskim .

Hans_Kloss

hahaha, chłopaki, rozbawiliście mnie do łez ;p też uważam, że te sceny były niepotrzebne ;p

użytkownik usunięty
Hans_Kloss

Akurat jak Ruda powtarzała cały czas "przystojniak" do swojego pobitego faceta, to było dość zabawne. Natomiast Wanda z tą miną wiecznej cierpiętnicy przyprawia mnie o mdłości. Nawet jak całowała Bronka, to wyglądała jakby bolał ją brzuch.

Dobre okreslenie, wieczna cierpiętnica. Poza tym Rozdzki, nie tylko Wandy, nie lubie.

ocenił(a) serial na 8
Hans_Kloss

Aj tam cierpiętnica. Co prawda też uważam, że ta scena może i nie była potrzebna, ale to miły akcent ze strony twórców, że pokazali W&B przynajmniej na taki krótki okres czasu.
Btw. Różczka wcale źle nie gra.

sontagwoj

Naprawdę? Uważasz, że kobiety oglądają ten serial po to, !by się podniecać cierpiętnicą Wandzią miziającą Bronka? :-) Uwielbiam takie uogólnienia :-)

użytkownik usunięty
janosik6

Dziwne to było ale....nie wiem może, żeby pokazać jak Bronek był zmęczony. "Nie chcę dziś. Chcę spać." :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones