PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142465}

Czerwony Karzeł

Red Dwarf
7,7 1 492
oceny
7,7 10 1 1492
Czerwony Karzeł
powrót do forum serialu Czerwony Karzeł

Nieźle się przy nim kiedyś ubawiłam!!! Sympatyczni bohaterowie i zakręcona akcja, której miejscem jest statek kosmiczny. :-)

ocenił(a) serial na 10
Maab

Kiedyś serial nadawany był przez WOT (TVP3). Być może mogli by ponowić emisję tego serialu na prośbę widzów...

Serial jest trudno dostępny na DVD w Polsce...

ocenił(a) serial na 10
Kampi

Jeden z moich ulubionych seriali:):):)
Niestety na Tv to chyba nie mamy co liczyć....

ocenił(a) serial na 4
Kampi

Pierwsza i druga seria dostępne są już na DVD.
Ale mnie nie przypadł do gustu z jednego prostego powodu - mało w nim naprawdę śmiesznych gagów i scenek. Całość momentami wygląda mi na zrzynkę z "Czarnej Żmii", niektóre sytuacje są żywcem skopiowane, ale podane w znacznie gorszej jakości.

ocenił(a) serial na 8
zackdlr

a ja z tym się nie zgodzę - uważam , serial jest klasa! w przeciwieństwie do wypowiedzi piętro wyżej uważam, że każdy odcinek kipi świetnym humorem...fajna luźna gra aktorów - czy tylko ja mam wrażenie, że Lister jest taki na codzień ??? :D widziaŁem osobiście 3 pierwsze sez. i w tym momencie serial znajduje się u mnie w ścisŁej czoŁówce :) sŁyszaŁem, że w końcowych sezonach zjeżdżają ciut z poziomem...nic ...oglądniemy ocenimy:)

Maab

Faktycznie, szkoda, ze go juznie emituja. Ale to co nie przypadlo go gustu szerszej publice raczej nie ma szans na reemisje

Stregobor

Żal dupę ściska, bo to jednen z seriali dzieciństwa, które najlepiej wyryły mi się w pamięci.

kerekekekokeks

Jest obecnie emitowany na BBC Entertainment.Pzdr.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maab

a-ha!dobrze, że trafiłam na niego przypadkiem na bbc entertainment. ja, osoba która ma w kolekcji naprawdę rzadkie angielskie sketch showy i sitcomy, omijałam ten serial z powodu tytułu. odstraszył mnie, bo ogólnie rzecz biorąc sci-fi nigdy mi zbytnio nie podchodziło. a tu niespodzianka. brechtam się jak powalona. a to już trzeci brytyjski serial, który mnie początkowo odstraszył tytułem. jednak warto próbować. a poza tym, od kiedy rzuciłam satanizm i zostałam komónistką, szukam filmów ze słowem "czerwony" w tytule.czołem, obywatele!
ps.widzę, że od kiedy powtarzają serial, głosów zaczęło przybywać:)

czerwona towarzyszka Wiera

ocenił(a) serial na 9
zulia_wedrowniczka

Trafiłem na niego także przypadkiem! Znaczy się dowiedziałem się że ogląda to coś Stephen Hawking. Nie dziwię mu się, biedny człowieczek, niech ma coś z życia >: . A Karła uwielbiam.

ocenił(a) serial na 10
Maab

dziś zakupiłem sobie 1, 2 i 3 serie na DVD w Realu. 19,99 za sztukę, pewnie na upartego gdzies w necie znalazlo by sie do sciagniecia ale w tym przypadku nie ma co oszczedzac. Jestem dumnym posiadaczem plyt :D zaraz zaczynam ogladac bo ostatnio pare lat temu widzialem.

ocenił(a) serial na 10
Maab

a nie wiem czy wiecie drogie koleżanki i koledzy w 2009 roku powstała "9" część i jest mozliwa kontynuacja:D
Mam nadzieje, że będzie to humor z początkowych 4 serii (tak jak ktos wyżej wspomniał, późniejsze już nie są tak ciekawe)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones