PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35155}
7,6 86 484
oceny
7,6 10 1 86484
6,9 12
ocen krytyków
Czterej pancerni i pies
powrót do forum serialu Czterej pancerni i pies

Ciekawostki.....

ocenił(a) serial na 3

W ciekawostkach podano że Na planie serialu Janusz Gajos został przejechany przez ciężarówkę i z tego powodu zmieniono scenariusz gdzie czołg zostaje trafiony a ranna załoga ląduje w szpitalu. Gajosa przywożono ze szpitala na plan filmowy, na specjalnym łóżku. Wprowadziłem poprawkę że scenariusz jak i książka posiadała wątek trafienia czołgu i pobycie załogi w szpitalu. Na to sprawdzający odrzucając napisał "proszę tego dowieść".......Ręce opadają! Wystarczy przeczytać książkę panie Lejzorek!!!

MIR66

Mnie odrzucili ciekawostki do kilku filmów motywując "konieczne wiarygodne źródło (strona internetowa)". Czyli dostrzeżenie błędu w filmie przeze mnie jest niewiarygodne, chyba że opublikuję to na innym portalu. Również niewiarygodne były informacje z materiałów dodatkowych na dvd, no bo przecież weryfikujący nie będzie oglądać.

ocenił(a) serial na 3
bazant57

Takich niestety mamy (mają) weryfikujących! Nie jednokrotnie przekonałem się że niektórzy nie oglądali filmów do których sprawdzają materiały. To obłęd! Najgorsze jest to że niema możliwości odwołania się od takich decyzji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones