PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35155}
7,6 86 485
ocen
7,6 10 1 86485
6,9 12
ocen krytyków
Czterej pancerni i pies
powrót do forum serialu Czterej pancerni i pies

Niech mi ktoś powie...

użytkownik usunięty

Jak można lubić tego oderwanego od jakiejkolwiek rzeczywistości komunistycznego gniota?
Nie chodzi tu już nawet o propagandę, ale o sam obraz wojny ukazany w tym serialu?
Niszczenie samolotów z RKM? Berlingowcy umierający z uśmiechem na twarzy? Twórcy tego serialu mogli się pokusić o chociaż cień realizmu...
Oddział pancernych przybywający do "wyzwolonej" wioski, siadający za suto zastawionym stołem?
Jedna z wielu bredni jaką trzeba wymazać, zapomnieć o tym paszkwilu, nie pokazywać w telewizji.

Dobre aktorstwo. I pena doza humoru. A zestrzelenie samolotu z RKM niczym dziwnym nie jest.

polukr

Dobre aktorstwo w gadzinówce radzieckiej by nie grało.

dorota70760

Dajecie się trollować jakiemuś gimnazjaliście za KNP... boże od tego masz czerwony krzyżyk żeby nie oglądać... ten serial to całe moje dzieciństwo... Świetne Aktorstwo i humor.

ocenił(a) serial na 8

No propaganda to jest ale napewno niektóre sceny są prawdziwe jak na przykład stali po Warszawą zamiast coś robić to jest prawdziwe a samolot zestrzelił bo leciał nisko bo szturmował te ciężarówki samolot ten to Meserschmit ja ten serial lubię bo jest fajną komedią a nie jakieś nowe telenowele

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones