PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35155}
7,6 86 529
ocen
7,6 10 1 86529
6,9 12
ocen krytyków
Czterej pancerni i pies
powrót do forum serialu Czterej pancerni i pies

kolor?

ocenił(a) serial na 10

oto próbka pancernych w kolorze, oceńcie sami

http://www.youtube.com/watch?v=-p1wL4ESGt4&feature=player_embedded

lechu8888

fajnie wyszlo :) jak ogladalem pierwszy raz i tak malem lapmowa czarnobiala unitre :)
szkoda ze TVP nie chce zrobic remasteringu tego serialu.

ocenił(a) serial na 10
Amiga1240

Beznadziejnie Czarnobiałe filmy i seriale takie powinny zostać!!

Amiga1240

Remastering i koloryzacja to są dwie kompletnie inne rzeczy; pierwsza (naprawienie odkształceń) konieczna druga (dpdawanie czegoś nowego) niepotrzebna. Tyle w temacie.

ocenił(a) serial na 10
lechu8888

Szczerze mówiąc wolę czarno-białe. Ma swój charakter, pewną ciekawość...

ocenił(a) serial na 10
mati1507951

Kolor to zawsze jakaś alternatywa. Jak ktoś chce oglądać tylko biało-czarny (dokładniej w odcieniach szarości, bo to nie jest czarno-biały serial) to nie ruszy wersji kolorowej. Ja z chęcią obejrzałbym wersję pokolorowaną. Udało mi się pobrać kilka odcinków w kolorze z Youtube, zanim TVP zablokowało kanał.

lechu8888

Miła odmiana i z zaciekawieniem obejrzałem :) Szczerze to chciałbym chociaż raz obejrzec "Czterech..." w kolorze.Jednak potem już tylko i wyłącznie wersja czarno-biała.Jak puszczali Dolasa czy Samych Swoich w tv,to w końcu wersje koloryzowane się znudziły i w ustawieniach robiłem sobie obraz czarno-biały,właśnie z sentymentu.

lechu8888

Kiedy całość? Najlepszy polski serial trza pokolorować!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones