PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93099}

Czy boisz się ciemności?

Are You Afraid of the Dark?
7,5 10 321
ocen
7,5 10 1 10321
Czy boisz się ciemności
powrót do forum serialu Czy boisz się ciemności?

Kurczę, coś mi świta ;* <3 W moim wczesnym dzieciństwie wiem że na pewno oglądałam "Gęsią skórkę" ;D Na FoxKids lub Jetix. Później leciało też na TV4 ale już nie chciało mi się oglądać.. Można powiedzieć że wszystko znałam już na pamięć ;D
Odnalazłam (jakoś przypadkiem) "Gęsią Skórkę" na filmwebie. A później właśnie "Czy boisz się ciemnośći". Produkcja Kanada, Horror, Sci-Fi. Coś podobnego do Gęsiej.. więc pragnęłam obejrzeć, albo dowiedzieć się czy może to też we wczesnym dzieciństwie oglądałam. Taaak.
Odcinki na YouTube. No tylko że u mnie za bardzo sobie nie można pooglądać filmów właśnie na YouTube. Akurat ostatnio byłam u wujka a tam można oglądać filmy i obejrzałam parę części. Części różnych odcinków, bo tak tam są podzielone.
Początek... Grupka dzieciaków siedzi przy ognisku w lecie, po ciemku. (świta). Opowiadają sobie straszne historie. Akurat wtedy zaczęła mówić ładna blondynka (Rachel Blanchard). (świiita). środek (...) Koniec... Dzieciaki jednym zdaniem komentują wszystko. Jeden wyjmuje worek, a z niego proszek którym posypuje ogień, tak że znika. (świiita) Napisy końcowe.. PIOSENKA (świiiiiita coś).
Właśnie... Piosenka. Czemu wydaje mi się że gdzieś już ją słyszałam.. ;D
Tak myślę sobie... że to całkiem możliwe iż pewnego razu obejrzałam odcinek (może 2) dawno (wczesne dzieciństwo :P) w TV ale wydawał mi się nudny i już dla mnie słuch o tym zaginął. Lub druga też prawdopodobna wersja iż zaczęłam oglądać początek i stwierdziłam że to pewnie taki nowy ale inny odcinek "Gęsiej skórki" i po prostu przełączyłam (Przyp. że oglądałam ze 100 razy wszystkie powtórki "Gęsiej.. " więc mogło mi się już znudzić ..)
Ahh .. ;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones