Dal eui yeon in bo bo gyeong sim:lyeo
powrót do forum 1 sezonu

Przytłaczający

ocenił(a) serial na 7

To moja pierwsza koreańska drama i pozostawiła mnie z bardzo ambiwalentnymi odczuciami. Sam serial nie jest oczywiście zły, duży plus za wszelkie intrygi i nietuzinkowych bohaterów.
Muszę to jednak zaznaczyć, że w trakcie oglądania bardzo często się irytowałam. Nie kręcą mnie "romantyczne" sceny, kiedy to kobietę chwyta się za gardło i grozi się śmiercią (a w tle oczywiście przytulna muzyka i zbliżenie).
Jak na początku kibicowałam bohaterom, tak wraz z coraz większą liczbą drastycznych wydarzeń coraz bardziej obojętniałam na ich los. Dlatego może też końcówka nie zrobiła na mnie wrażenia.
Jeśli ktoś szuka lekkiego romansidła, to na pewno nie to. Na słabsze dni nie polecam.

ocenił(a) serial na 10
Sabala_2

Mnie irytowało to jego powtarzanie, że ona należy do niego, i że nie pozwoli jej odejść - za mocno tu widać niezdrową potrzebę dominacji i posiadania, ale z drugiej strony - biorąc pod uwagę tragiczną przeszłość So w sumie trudno się dziwić, że jego spojrzenie na relacje romantyczne było mocno wypaczone. I później wielokrotnie czynami pokazywał, że dla niej jest gotów naprawdę na wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones