PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153439}

Daleko od noszy

5,4 33 595
ocen
5,4 10 1 33595
6,0 6
ocen krytyków
Daleko od noszy
powrót do forum serialu Daleko od noszy

Matko..

ocenił(a) serial na 9

Co za idioci minusują ten serial? Przecież tak satyrycznego humoru ze świecą szukać w nowszych
polskich serialach komediowych..

ocenił(a) serial na 9
fauzi

Zgadzam się. Oglądam codziennie na Polsat 2 i widzę kolosalną różnicę między dzisiejszym polskim kinem komediowym a kinem, które było jeszcze kilka lat temu. Serial naprawdę zasługuje na dużo wyższą ocenę. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
ziombal10

Też tak sądzę. Świetna obsada, humor cały czas

fauzi

Pewnie tacy uzytkownicy co uwazaja Daleko od noszy za gniota a ARCYDZIELO Horych doktorów i specjalnie minusuja dobry serial.

ocenił(a) serial na 2
fauzi

Jacy Idioci? Każdy ma prawo do opinii. To, że Tobie się tego typu żarty podobają, nie znaczy, że masz obrażać innych.

fauzi

Bo smutno sie patrzy jak artyści którzy tworzyli coś tak pięknego jak " kabaret Olgi Lipińskiej " grają w czymś takim . Na dodatek ich gra pozostawia wiele do życzenia

fauzi

To nie idioci, to ludzie którzy nigdy nie byli w szpitalu finansowanym przez NFZ, przez kilkadziesiąt lat odczułem na sobie że ten serial niewiele odbiega od rzeczywistości, dwa szybkie przykłady, rana od wybuchu petardy spalona skóra cytuje „a dwa szwy, to nie będziemy znieczulać” i to nie był żart szyli na żywca i nie dwa a trzy przy trzecim o mało nie zemdlałem, drugie diagnoza wyrostka robaczkowego trwała tydzień codziennie chodziłem do szpitala skarżąc się na potworny ból i w siódmym dniu w trybie pilnym na zabieg prosto z izby przyjęć.

ocenił(a) serial na 7
mireks65

Jak to przeczytałem to sam nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Współczuję takiego potraktowania przez system. Serial ma swoje plusy w przedstawianiu świata i jego problemów, ale ludzie przechodzą nad tym do porządku dziennego, a problemy służby zdrowia są poważne i pozostają.

fauzi

Chyba komentarzy twojego pokroju ze świecą szukać . Aktorzy ktorzy niegdys twotzyli genialne kreacje w " kabarecie Olgi Lipińskiej" w " Daleko od noszy" odstawiaja jakas maniane uragajaca ich talentom .

fauzi

Kiedyś mnie ten serial bawił teraz nie specjalnie.

ocenił(a) serial na 9
fauzi

Popieram całkowicie!

ocenił(a) serial na 8
fauzi

No bo gimby dorwały się do oceniania...

ocenił(a) serial na 8
fauzi

Gimbaza się nie zna na humorze to minusuje.Super że ten serial znowu można oglądać na,Nowa TV od 14:00 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones