serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Daleko od szosy

1976
1 godz. 15 min.
7,6 19 852
oceny
7,6 10 1 19852
Chłopak ze wsi zakochuje się w miastowej dziewczynie i postanawia zmienić swoje życie. więcej mniej
Daleko od szosy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Mieszkanie na wsi oznacza koniec z marzeniami? Leszek Górecki, chłopak, mieszkający w niewielkiej wiosce, postanawia złamać ten stereotyp. Od dziecka interesuje się techniką, mechaniką, samochodami. Marzy, aby zostać kierowcą. Poznaje Bronkę, najładniejszą dziewczynę we wsi. Mimo uczucia Leszek twierdzi, że na wsi "nie ma odbicia" i musiMieszkanie na wsi oznacza koniec z marzeniami? Leszek Górecki, chłopak, mieszkający w niewielkiej wiosce, postanawia złamać ten stereotyp. Od dziecka interesuje się techniką, mechaniką, samochodami. Marzy, aby zostać kierowcą. Poznaje Bronkę, najładniejszą dziewczynę we wsi. Mimo uczucia Leszek twierdzi, że na wsi "nie ma odbicia" i musi coś zrobić ze swoim życiem. Postanawia wyjechać na Śląsk. Ciężko pracuje i odkłada pieniądze, by w końcu rozpocząć upragniony kurs prawa jazdy. Któregoś dnia, podczas wakacji, chłopak poznaje Anię. Dziewczyna jest córką dentystki, mieszka w Łodzi, studiuje biologię. Anka wpada Leszkowi w oko, jak się okazuje - z wzajemnością. Parę dzieli jednak ogromna przepaść intelektualna i kulturalna.

na podstawie
studio
Zespół Filmowy "Silesia"
tytuł oryg.
Daleko od szosy
inne tytuły
Serial kręcony był w Łodzi, Chorzowie, Zdrzychowie, Dalikowie, Brzeziu, Nowosolnej (obecnie Łódź), Kałowie, Szydłowie, Ciechocinku, Warszawie i Rudzie Śląskiej (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych