PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35024}
7,6 20 164
oceny
7,6 10 1 20164
8,0 2
oceny krytyków
Daleko od szosy
powrót do forum serialu Daleko od szosy

A więc kto posiada wersja niecenzurowaną?
Czyli nagraną z tv, powiedzmy, przed 2005 rokiem?

użytkownik usunięty
debesciak1978

Ja posiadam wersje kinową

A możesz napisać skąd ją masz?
Nagrałaś z tv - jeśli tak, to z której?
Zakładam, że to nie jest DVD, bo chyba nie wyszło wcześniej niż po 2005 roku?

użytkownik usunięty
debesciak1978

Wersja DVD 3 płytowa bo 7 odcinków by się nie zmieściło na jednej płycie zwłaszcza że to dobra wersja, a serial jest super, i to nie jest wersja nagrana z tv, wole mieć coś oryginalnego a nie oglądać filmy z logiem TVP co miałeś na myśli wersja nieocenzurowana? Tam przekleństw nie ma ;p

Koleżanko, myślałem, że jesteś w temacie i wiesz o czym piszesz.
A tak mogę tylko prosić, byś się zapoznała z tematem.
Nie chodzi o przekleństwa, tylko o usunięcie kilku scen.
Uświadomię Cię, na 99% nie masz pełnej wersji i pewnie
nawet o tym nie masz pojęcia.

użytkownik usunięty
debesciak1978

Wersje ocenzurowane to puszcza telewizja, jeden odcinek na mojej płycie trwa prawie półtorej godziny więc to nie może być wersja ocenzurowana, zresztą czy telewizja dzisiaj puszcza wszystko (filmy) w całości? Wszystkie filmy są ścinane to wie każdy. Zresztą jaki byłby sens kupowania przeze mnie czegoś co tak naprawdę jest nie do oglądania? Wolałabym już nie mieć niż mieć coś pocięte jak np. ten serial

użytkownik usunięty

Zresztą w poprzedniej wiadomości skierowanej do ciebie dałam minke :p czyli zart, smiech, dokladnie wiec co to jest glupia nie jrstem jak inni

użytkownik usunięty

Powiedz mi o jakie sceny ci chodzi to ci powiem ze szczegółami bo film znam na pamięć

użytkownik usunięty

Była scena w namiocie jak Lechu dobrał się do żony plantatora.
Tej sceny już nie ma.

ocenił(a) serial na 7

To chyba ona dobierała się do Lecha o ile pamiętam :)

użytkownik usunięty
ZoLT_2

Masz rację :-)

Szukałem wszedzie coś na temat wersji bez cenzury i chyba wydaję mi się, ze trzeba będzie poczkeać aż zrobią podobny motyw jak z Alternatywami 4 - czyli bez cenzury po remasteringu.

ocenił(a) serial na 9
ZoLT_2

Oglądałam ten serial w tv jakieś 10 lat temu i na bank ta scena była. Ciekawe jak teraz? Daleko od szosy znowu leciało na dwójce ale akurat ten odcinek przegapiłam.

debesciak1978

Pełne wersje znajdziecie na ch..omiku (m in. scena z sadowniczką w namiocie odc 1 - 74 minuty, ocenzurowany trwa 72 minuty )

ocenił(a) serial na 10
debesciak1978

Wie kto gdzie można kupić na DVD pełną nie ocenzurowaną wersję?

ocenił(a) serial na 9
bagio50

U Kurskiego na Woronicza. Cieciowi w budce dasz litra to Cię wpuści do archiwum TVP i podwoje imperium medialnego są twoje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones