PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734179}
6,5 2 720
ocen
6,5 10 1 2720
Damien
powrót do forum serialu Damien

1x02

ocenił(a) serial na 8

Tempo zwolniło i nie było tylu zwrotów akcji (no może poza ostatnią sceną), co nie znaczy, że było źle.
Widzę, że opinię są jak na razie podzielone. Jednym nie odpowiada klimat nowego "Omena", drugim pasuje. Ja zaliczam sie do tej drugiej grupy.
Widać, że Damien powolisię rozkręca ze swoim demonicznym charakterem (pojazd po Bogu na pogrzebie Kelly) i oby tak dalej.
Po pilocie i drugim odcinku można wnioskować, że kazdy odcinek będzie kończył się cliffhangerem i przerażającą muzyką. Nie mam nic przeciwko.
Muszę przyznać, że ostatnia scena gdzie Damien odkrywa tożsamość tej kobiety była trochę "creepy".
Podoba mi się też fakt, że wplatają sceny z filmu, gdzie Damien był jeszcze dzieckiem.

Massacre13

Dobrze zrozumiałem? Ann Ratlige to jego opiekunka z dzieciństwa?przecierz ojciec Damiena ja zabił na koniec filmu

ocenił(a) serial na 8
lestat90

Też to tak zrozumiałam, jednak wydaje mi się, że ona nie była człowiekiem więc prawdopodobnie ojciec zabił jej "ciało" w filmie, a demon po latach i tak odnalazł Damiena w serialu.

Massacre13

Z Tego co ja pamietam ale moge mylic jego przyszywany ojciec nie zabil opiekunki tylko ja czyms walna w glowe czy cos takiego i jesli tak faktycznie bylo to mozna uwierzyc w jej powrot.Jestem po dwoch odcinkach i jestem pozytyznie zaskoczony oba odcinki byly swietne .Na ogromny plus muzyka i klimat na minus aktorstwo ta siostra tej dziewczyny co zginela wkurza ostro i mam nadzieje ze niedlugo zginie ale wpierw pewnie razem z tym przyjacielem glownego bohatera odkryja cala prawde.Serial narazie bardzo dobry 1 sezon to pewnie tylko preludium 10 odcinkow i na koncu pewnie Damien zaakceptuje to kim jest nie wykluczone ze bedzie musial zabic swojego przyjaciela.

ocenił(a) serial na 4
lestat90

Nie. Ann to kobieta, która pracowała kiedyś z jego ojcem. Opiekunka została zabita w filmie przez ojca (co zresztą jest w serialu powiedziane dobitnie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones