PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734179}
6,5 2 720
ocen
6,5 10 1 2720
Damien
powrót do forum serialu Damien

Kurcze obejrzałabym chętnie Bradleya w roli Antychrysta,ciekawe wyzwanie przed nim,taka miła buźka w takiej roli :-) gdzie można obejrzeć,są może jakieś napisy albo chociaż będą? zauważyłam że serial ma premierę juz za sobą, jak uważacie czy Bradley daje sobie radę?

ocenił(a) serial na 8
Taka_jedna24

Nawet więcej, serial jest już z lektorem na cda ;P
Opinie są podzielone z tego co zauważyłam, ale ja osobiście uważam że serial jest lepszy z odcinka na odcinek oraz, że dobrze dobrali aktora do tej roli. Co prawda tytułowy Damien dopiero co odkrywa swoją prawdziwą naturę, ale w niektórych momentach wychodzi z niego takie "zło" i nie mogę się doczekać aż przejdzie na ciemną stronę mocy :D

Massacre13

Dziękuję za odpowiedź, będę musiała poszperać trochę :-) kurcze on mi przed oczyma wciąż jest tym Arturem co wiecznie się przekomarza z Merlinem,tyle lat minęło ale to mi z głowy nie może wyjść :-) ciekawe co to będzie, że śmieszka w Antychrysta :-) a czy on na potrzebę tej roli pofarbował sobie włosy na ciemniejszy kolor czy zgłupiałam? :-)

ocenił(a) serial na 8
Taka_jedna24

Niestety nie oglądałam Przygód Merlina więc nie mam porównania, ale jak Damien bardzo mi się podoba :D Co do włosów, to faktycznie wydają się ciemniejsze w porównaniu do postaci w Merlinie (z tego co widze po zdjęciach)

Massacre13

Pewnie chodziło o to żeby ukazać ta czarna naturę Antychrysta, ta mrocznosc, tak wnioskuję :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones