PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734179}
6,5 2 720
ocen
6,5 10 1 2720
Damien
powrót do forum serialu Damien

w kazdym odcinku ktos ginie smiercia jakby wyrwana z "Oszukac przeznaczenie" mi sie tam podoba, obejrzałem pierwszy odc ktory srednio mnie zainteresowal po jakis 2-3 tyg siadlem znow i obejrzalem 3 kolejne epizody w jeden wieczór no wciaga..jak cholera..

Seba24

Bardzo mało krwawa droga i bardzo głupia. Na przyjście antychrysta przygotowane powinny być pod kątem ideologii(np.islam) całe narody, a przede wszystkim politycy i potężne organizacje rządzące światem, już nawet pomijając oficjele ONZ. Ciekawe byłoby pokazanie skali takiego wyczekiwania oraz sposobu na "sprzedanie" ludzkości takiego fałszywego mesjasza.
A co otrzymujemy?
Kółko kłócących się ze sobą dziadków z firmy fotograficznej, którzy marzą o tym, jak zdobyć świat wzorem dwóch białych myszek.
Nad sposobem realizacji tego planu i jakości oraz logiczności ich "spisków" lepiej się nie pochylać(scena w metrze pokazała, że na danie oceny wyższej niż 3/10 nie pozwala przyzwoitość).
Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones