PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734179}
6,5 2 720
ocen
6,5 10 1 2720
Damien
powrót do forum serialu Damien

bo ciężko jest wtrącić jakąś opowieść czyli serial w kompletną opowieść (filmy)

cujo7

Filmów o Omenie nic nie przebije wiadomo klasyk a serial to marna imitacja filmów po 1 sezonie się skończy pewnie słaba oglądalność wyleci z hukiem niestety i co z tego że twórcy seriali The Walking dead i Shiled mało przekonujące wiadomo trzeba umieć dobrze opowiedzieć historię Szatana :D

ocenił(a) serial na 7
FanHouse

Od zobaczenia obsady nasiliły się moje obawy, że twórcy pójdą utartym szlakiem nowych seriali dla młodzieży. No i stało się zamiast mrocznego horroru, mamy serial w stylu MTV .

Merida83

w stylu MTV, ? to chyba jakieś nieporozumienie... Jest klimat grozy i nie ma to nic wspólnego z pamiętnikami wampirów, supernatural czy z innymi badziewiami

ocenił(a) serial na 5
FanHouse

No i miałeś rację.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 5
cujo7

Też jestem zawiedziona po tych 2 odcinkach. Liczyłam na naprawdę dobry i przede wszystkim mroczny klimat, a dostałam coś w stylu "Nie z tego świata". Słabo.

ocenił(a) serial na 1
cujo7

Ten serialik ma tyle wspólnego z oryginalnym filmem "Omen" i jego trylogią, co kot napłakał.

Producentami bym się w tym przypadku nie sugerowała, ten twór obok horroru nawet nie stał. Za to zdecydowanie zawiera sporo dramatu, konkretnie dla widza :p

Dawno żadna adaptacja tak mnie potwornie nie rozczarowała. I tylko Jamesa Bradleya żal.

Rejka

Nawet, jeżeli odpuścimy zgodność z pierwowzorem, ten serial jest po prostu bardzo słaby jako taki.
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 10
Rejka

jeżeli liczyliście na horrory typu Paranormal Activity to możecie przestać oglądać, jak wiecie film opowiada historię związaną z Lucyferem (Szatanem) ja jako fan filmów związaną z tą tematyką z przyjemnością ogląda mi się ten serial i mam nadzieje że będzie 2 sezon bo już w pierwszych minutach pokochałem serial Damien :D

ocenił(a) serial na 10
Adi323_filmweb

PS. Osoba zagłębiona z Satanizmem i Lucyferem będzie bardzo dobrze bawić się oglądając ten serial a dla osób które nie interesuje tematyka Niebo-Piekło, Bóg-Szatan, Anioły-Demony-Duchy to zapewniam jak was takie sprawy nie interesują to zdecydowanie nie polubicie tego serialu, będzie was tu normalnie nudził ja bardzo się tym interesuje i przymykam oko na wszelkie błędy

Adi323_filmweb

Jak Pan skończy gimnazjum, proszę zajrzeć na swoje konto FilmWebu i zastanowić się drugi raz nad ocenami.
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 10
szambelan

co do moich ocen nad filmami lub serialami oceniam je tak nie podoba mi się film-serial oceniam na 1 jak spodoba mi się to oceniam na 10 dlaczego tak? Ponieważ nie uważam się za jakiegoś krytyka filmowego i nie będę różnych ocen dawał u mnie oceny są jasne Ocena 1-film na mój gust beznadziejny Ocena 10-film na mój gust bardzo dobry i tyle w temacie PS. Mam 25 lat

Adi323_filmweb

FilmWeb umożliwił Panu jednak szeroki zakres ocen w swoim darze. Może Pan spróbować wcielić się w takiego krytyka, jak moja skromna osoba.
Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones