PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678249}
6,9 1 695
ocen
6,9 10 1 1695
Danganronpa Kibō no Gakuen to Zetsubō no Kōkōsei The Animation
powrót do forum serialu Danganronpa Kibō no Gakuen to Zetsubō no Kōkōsei The Animation

Coś tak jakby Big Brother, ale zamiast pokoju zwierzeń jest szkolny sąd, a wielkim bratem jest psychiczny misiek. No i oczywiście uczestnicy programu odpadając przy co drugim odcinku...

Comayhem

Koniec mógłby być inny... mogli się wszyscy tam powyrzynać.

ocenił(a) serial na 8
Comayhem

Pretensje miej do gry, bo na jej podstawie zostało to napisane ;)
Jak dla mnie zbyt ckliwe było momentami. Ludzi się "niby" znają od paru dni a główny bohater do nich "przyjaciele", "ufajmy sobie", "żyjmy w pokoju moi kochani" - no dobra, to ostatnie zmyśliłem, ale byłby w stanie to powiedzieć.

jackassik

Racja. Główny bohater nazywa wszystkich swoimi ,, przyjaciółmi", a ci jego ,, przyjaciele" z łatwością wydadzą go na śmierć. A potem jeszcze ,, nic się nie stało". Nie wiem, czy on sobie zdawał z tego sprawę, ale Kirigiri bez mrugniecia okiem ,, wrobiła" go w zabójstwo. Ten bohater to zdecydowanie duży minus tego anime.

ocenił(a) serial na 7
xNikcia

ale i tak anime ma więcej sensu niż Another xD

ocenił(a) serial na 9
xNikcia

E tam, takie przypadki się zdarzają (z tego co mi wiadomo).
Poza tym posła po niego, i dzięki niej przetrwał wcześniejsze eliminacje(nie żeby miała wybór). Poza tym zaufał jej a ona jemu.

ocenił(a) serial na 9
jackassik

Podświadomie ich znał.
Przyjaciel no morze przesadził ale ufajmy sobie to miał rację.
ps. Skąd wiesz ze jest gra(w sunię 3 ale animie jest na podstawię 1)

ocenił(a) serial na 4
kirmarks

kirmakrs, zobacz to sobie po tych 7 latach. Mam nadzieję, że anime zweryfikujesz, tak jak swoją pisownię. Pozdrowienia z przyszłości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones