PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170002}

Danny Fantom

Danny Phantom
6,9 803
oceny
6,9 10 1 803
Danny Fantom
powrót do forum serialu Danny Fantom

Part 1,2,3,4,5

ocenił(a) serial na 10

No wiec niewiem czy wogle ktos to przeczyta ale dobraxD
napisze bo ostanio tylka ja piszexD
No wiec na YouTube znazlam part od 1 do 5;]
jeden caly odcinekxD
jesli checie obejzec zapraszam na strone:
http://www.youtube.com/watch?v=oxWRMWIXrsw&NR=1

To nie sa zwykle teledyski glupia jakies hehe znaczy fajnexD tylko normalne odcinki po angielsku ZAPRASZAMxD
(niewiem ktory to odcinek chyba ostatni z wszytkich seri:) ) bo na koncu sie caluja i gdzies razem lecaxD Ta Sam i Denny.

ocenił(a) serial na 10
Ooliviaa93

lol nie wiedzialam ze jest ten odcinek na youtube :) widzialam go na innej stronce, jeden z najleprzych. Ale podoba mi się też odcinek "Ultimate Enemy" jeden ze starszycg ale nie wiem gdzie go znalezc, na youtube jest tylko kawalek czesci 1 a reszty nir znalazlam. Może wiecie?

ocenił(a) serial na 10
Kicus

Nic o tym nie wiedzilam;/
Ja terazwogle tego nie moge ogladac bo wp on mieslmy do 13:20 a poniewaz plany sie zminily w szkole w pon teraz mamy do 15:15 a ja daleko mieszkam i zanim dojade to to juz sie konczy;/
moge jednie w czwarki ogladac i piatki;/
beznadziejnie;/
Zaczekaj jesli wpisze ten tytul co mi napisalas to wyszuka mi??

ocenił(a) serial na 10
Ooliviaa93

no bo to jest ostatni odcinek calego serialu. :)

ocenił(a) serial na 10
Ooliviaa93

Ach tak i ja mam bloga zapraszam na www.dannyphanton.blog.onet.pl
komentujcie xD
bo moj blog dopiero sie rozkreca moze mi pomozecie?;>

Ooliviaa93

Czy jest wersja anime tego, bo widziałam typowo mangowe rysunki w filmikach na youtube??

ocenił(a) serial na 9
gosja19

Nie ma, ale na DeviantArt jest masa pixów

ocenił(a) serial na 10
DJDragon

na stronie http://bajkitv.pl/viewtopic.php?p=6017&sid=e4bbc054fd685f41c319fb57f1b403af jak narazie jest 21 odcinków do pobrania po Polsku tylko trzeba się zalogować

Ooliviaa93

Jak chodzi o odcinki Danny'ego Phantom'a to można całą serię zasysnąc torrentem z
http://thepiratebay.org/search/danny%20phantom/0/99/0
(Danny Phantom season 1,2,3 extras TVrip [Honeyko] 640x480)
jest całość - 53 odcinki po angielsku(amerykańsku) w kolejności fabularnej (z tego co widziałam to polski nick trochę pomieszał). Niestety jako że DP jest jedną z lepszych produkcji jakie w ostatnich latach amerykanom się objawiły seria została kompletnie zamknięta po filmie (odcinki 52-53) "Phantom planet". Walki nad wznowieniem trwają od lat niestety bez skutku ;(
Heh a to pierwsza kreskowka amerykańska która mnie ruszyła od czasów króla lwa (tego pierwszego <-taaaka stara jestem)
btw pozdrowionka wam którzy przypadkiem to czytają :)

ocenił(a) serial na 8
miryuu

Czytam to, i dziwi mnie ze serial gorszy od tego nadal trwa a ten wycofali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones