PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725983}

Dark Matter

6,9 3 858
ocen
6,9 10 1 3858
Dark Matter
powrót do forum serialu Dark Matter

... zastanawiam się czy kontynuować oglądanie. Im dalej odchodzą od pierwszego sezonu tym gorzej jak dla mnie. Ta rotacyjna załoga to strzał w kolano. Zastanawiam się czemu właściwie zaczęli kręcić ten serial bez, ja wiem, jakiegoś zabezpieczenia kontraktowego dla aktorów?
Obecnie odcinki są wypełnione jakimiś wypełniaczami, które nijak nie popychają fabuły do przodu(chodzi mi szczególnie o ten wątek z cyfrową dziewczyną Trójki). Załoga sobowtórów w sumie też wpisuje się w kategorię wypełniacza, no chyba że chcą dać Czwórce możliwość zabicia reszty bez zabijania oryginałów. Mam wrażenie, że twórcy otwierają możliwie jak najwięcej wątków, żeby mieć możliwość manewrowania co do opowiadanej historii. Problem w tym, że bez jasnego głównego wątku, fabuła staje się rozmyta i nieczytelna do tego stopnia, że traci się ochotę na dalsze oglądanie.

ocenił(a) serial na 9

Połowa serialu to wypełniacze, wątki poboczne. Taka konwencja seriali sci-fi skupiających się na załodze i relacjach międzyludzkich (oczywiście z dużą ilością akcji aby nie robić melodramatu).

Ja jestem na obecną chwilę zadowolony z sytuacji i rozwoju akcji, a zwłaszcza z rotacji pobocznych postaci to bowiem wprowadza świeżość zamiast stagnacji. Z tymi wątkami też bym nie przesadzał bowiem wszystkie one kręcą się mniej bądź bardziej wokół konfliktu (a nawet w każdym odcinku Czwórka ma swoje pięć minut). Nawet humorystyczny z pętlą czasu miał agenta cesarskiego i informował o wątkach głównych jakie zawitają w Dark Matter (oraz o zarazie i "czarnych okrętach").

Wątek cyfrowej Sary... trudno mi się do niego ustosunkować w obecnej chwili.

ocenił(a) serial na 9

to trochę jak z doctor who. Tam tez nie ma fabuly i kazdy odcinek jest inny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones