PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725983}

Dark Matter

6,9 3 858
ocen
6,9 10 1 3858
Dark Matter
powrót do forum serialu Dark Matter
ocenił(a) serial na 5
tajemnicza69

Mała to zrobiła bo bała się o życie osoby, o której według mnie rozmawiali 2 i 4. Idąc tym tropem mamy materiał na 2 sezon - dziwny staruch i kogo chcieli sprzątnąć 2 i 4.

m4n1ek_m

to czemu griffin naslal na nich tych ludzi?

ocenił(a) serial na 5
tajemnicza69

Według mnie to też nielogiczne zakończenie, bardziej spodziewałem się, że to jednak będzie Jeden z racji tego, że był najczęściej typowany przez postaci w serialu, najbardziej oczywistym. Podejrzewam, że kumulacja tego czego się o sobie dowiedział + fakt rozwalenia planety spowodowały, że chciał w jakiś sposób to wynagrodzić galaktyce - innego motywu po prostu nie widzę. Co nie zmienia faktu, że to JEST nielogiczne, bo w tym świecie władze galaktyki i korporacje wykreowane są na bezwzględne twory, które głęboko miałyby jakieś układy z takim człowiekiem.

m4n1ek_m

wlasnie poza tym jeden byl jakims bogatym biznesmenem i nie mial kryminalnej przeszlosci, a griffin jeszcze kilkaodc temu chcial zabic generala

ocenił(a) serial na 8
tajemnicza69

tworcy specjalnie wybrali 6 bo wiedzieli, ze nikt nie bedzie sie tego spodziewal, a jego powody poznamy najprawdopoboniej w drugim sezonie

ocenił(a) serial na 8
keteek

po glosach wiadomo, ze to 2 i 4 ze soba rozmawiali, wiec mozna ich wykluczyc, 1 i 3 byli za bardzo zajeci pilnowaniem siebie wiec tez odpadaja, zostaje 5 i 6

ocenił(a) serial na 7
tajemnicza69

Do bani zakonczenie sezonu. Czarny zdrajca i tyle. 2 sezon odpuszczam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones