PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725983}

Dark Matter

6,9 3 862
oceny
6,9 10 1 3862
Dark Matter
powrót do forum serialu Dark Matter

Już obejrzałem pierwszy odcinek. Na razie bardzo słaby to nie jest.. zresztą co można powiedzieć po jednym odcinku.. Ale raczej jednak nic wartego nie będzie..

Już na samym początku w oczy razi scenografia i bardzo słabe efekty specjalne jak na ten rok.. To już nawet w latach 90 lepsze robili. Np wejście w FTL, wyglądało to bardzo mizernie.. Wejście w FTL w takim Farscape z lat 90 wyglądało dużo lepiej.

Scenografia zaś słitaśna.. statek, wszystko czyściutkie, kolorowe, bajeczne..no totalnie mi to nie podchodzi. Pierwsze problemy ze statkiem, jeżeli mogę to tak ująć załatwionę jednym tapnięciem w ekran.. Life support 12%, tap tap.. Life Support Restored.. Poważnie ?
a brak dokładnej wiedzy zastąpiono androidem który ma link ze statkiem i wszystko może za nich zrobić.
Kobietom zaś zależało na fajnych ciuszkach.. nie wiedzą kim są, ani gdzie są.. O zobacz mamy fajne ciuszki hihihi..
Z bohaterami w ogóle nie idzie się utożsamiać czy do nich przywiązać.


W każdym bądź razie zapowiada się przeciętny serial dla tej najmłodszej widowni.. Wszystko jest kolorowe i płytkie.
Z tej mąki to chleba raczej nie będzie... jeszcze ze 2 odcinki zobaczę, zobaczymy jak to dalej rozwiną, bo na razie było wprowadzenie gdzie już dowiedzieli się kim są.. i kwestia co zrobią z tą decyzją..

Zetnakatel

Dodam jeszcze, że zdjęcie krążące po sieci z bohaterami gdzie w tle jest statek nie odzwierciedla stanu faktycznego w ogóle. Wygląd statku nie ma z tym pokazanym na promo zdjęciu NIC wspólnego.

ocenił(a) serial na 7
Zetnakatel

Oglądałam 1 odcinek i może coś s tgo będzie, to dopiero 1 odcinek może się jeszcze rozkręci. I ciesze się, no to pierwszy serial tego typu od dawna :)

Zetnakatel

Zdecydowanie zgadzam się z Twoimi odczuciami Zetnakatel. Niestety. Prosty, szybki, kolorowy i płytki. Tyle po pilocie można na razie powiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones