PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725983}

Dark Matter

6,9 3 858
ocen
6,9 10 1 3858
Dark Matter
powrót do forum serialu Dark Matter

Oglądam trzeci raz

ocenił(a) serial na 10

Nadal nie mogę się na niego napatrzeć. Jest naprawdę świetny. Oglądałam wcześniej Stargate Atlantis z dwoma aktorami z DM i mogę powiedzieć, że w porównaniu z nim, to szczyt SF. Nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, iż efekty są tragiczne, bo na pewno tak nie jest.
Co prawda jest to serial raczej dla młodszych odbiorców, według mnie takie dojrzałe 12+, więc nie trzeba się skarżyć o drastyczność walk. Według mnie to plus. Postacie są świetne, nieprzerysowane. Uwielbiam Piątkę i Dwójkę. Miały dość straszną przeszłość, ale na statku je uwielbiam. Gadka obydwu powala. Poza tym jeszcze Android, z aktualizacją wspaniały, bez czasami zabawny :D Może to głupie, ale szipuję Piątkę z Trójką xD

jczarnooka

12+ ?? Nie żartuj, ja wiem,że dzieciaki teraz szybciej dojrzewają ale machloje polityczne i temu podobne jednak nie każde dziecko zrozumie a wręcz zacznie marudzić, ze "nuda bo za dużo gadają". 16+ najmniej jeśli film ma być odebrany w 100% tak jak go twórcy stworzyli.

ocenił(a) serial na 10
Dehzz

W takim razie nie powinnam go oglądam :p

ocenił(a) serial na 10
jczarnooka

Oglądać, ugh

jczarnooka

Juz się​ tak nie odmładzaj ;)

ocenił(a) serial na 10
Dehzz

Nie odmładzam się, na serio mam 15 lat, a serial zaczęłam oglądać rok temu :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones