PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725983}

Dark Matter

6,9 3 862
oceny
6,9 10 1 3862
Dark Matter
powrót do forum serialu Dark Matter

Wczesna opinia

ocenił(a) serial na 7

Yyyy... Jestem po 4 odcinkach i... Ten serial nieco mnie zadziwia. Przeważnie już po kilku odcinkach produkcji wiem czy mi się ona podoba, czy nie. W Dark Matter trafiam na huśtawkę dobrych i słabych pomysłów. Raz chce mi się śmiać z nieporadności scenarzystów, a raz ciekawi mnie co wymyślą. I chyba mimo wszystko wychodzę tu na plus, bo oceniam jako filmwebowe "średni" - czyli że nie kiepski. Ale najgorsi to są chyba główni bohaterowie i typowo hamerykańska obsada aktorów.

- Piękniś o czystym sercu żeby ktoś zarywał tę trudno dostępną laskę.
- Niemiły żartowniś, żeby z kimś mogły być problemy.
- Koniecznie "dobry" murzyn, bo murzyni nie są źli. Wiadomo, poprawność polityczna musi być.
- Azjata z kataną, bo nie jesteśmy rasistami. No i oczywiście ktoś musi umieć się lać.

Ehhh. No i oczywiście niby wszystko dzieje się w kosmosie i na różnych planetach i stacjach, ale ni cholery tego nie wiemy. Chyba że sobie wyobrazimy że tak jest, bo do tego nas zmuszają twórcy (z racji na bardzo niski budżet?) Nie ma pieniążków na pokazanie panoramy, czy planety? Sam statek też ubogi. W dobie seriali takich jak Gra o Tron, to ten z gatunku sci-fi to wizualna bieda. Toż to jak sesja rpg, gdzie większość dziejących się rzeczy trzeba sobie wyobrazić, a inne trzeba sobie wyobrazić, że nie istniały, żeby nie załamać rąk nad niektórymi pomysłami.

ocenił(a) serial na 10
Fearless_HYJ

a można to gdzieś po polsku obejrzeć??

ocenił(a) serial na 10
Daniela_Lujan_87

Chodzi Ci o napisy czy lektora ?

ocenił(a) serial na 10
Summer_Wine

Obojętnie

ocenił(a) serial na 10
Daniela_Lujan_87

Wysłałam Ci na PW.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones