PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725983}

Dark Matter

6,9 3 862
oceny
6,9 10 1 3862
Dark Matter
powrót do forum serialu Dark Matter

Pomysł mocno oklepany.. ale to nie przeszkadza żeby zrobić na ten temat po prostu dobry serial.. Mam tylko nadzieje, że skupią się na science a nie mordobiciu i wybuchach. Zobaczę.

Zetnakatel

czy ja wiem, twórcy tego serialu brali udział (w większym lub mniejszym stopniu) tworzeniu wszystkich gwiezdnych wrót, więc może być nieźle, oprócz tego na razie nie słychać o innym serialu typu space opera. :)

nieznajomy43

Tak, ale sezon 9 i 10 SG-1, to było nie porozumienie, no i nie ma co się oszukiwać SG-1 jest serialem dla nastolatków.. Był, w zasadzie jest to mój ulubiony serial, ale przygodę zaczałem mając lat 9, a później jak miałem odcinków ile chciałem, to oglądałem mając około lat 15. Nie było lepszego okresu wiekowego aby oglądać ten serial. Teraz będąc bliżej 30 niż 20, SG-1 jest w sumie nie zjadliwe, choć na pewno jedną z przyczyn jest to, że widziało się odcinki n ilość razy.
z Atlantis tylko 25-30% odcinków jest warta obejrzenia z bardzo wieloma ale. Jedynie SGU im się jako tako udało, ale zanim mogli rozwinąć skrzydła serial skasowano i nie pójdą w tym kierunku bo się będą bali.
Poza tym z doświadczenia wiem, że nie należy się sugerować nazwiskami czy to osób grających czy twórców.. Bo jedni i drudzy potrafią robotę zrobić dobrze jak również i spier*olić po całej linii. Poza tym czasy się zmieniają, co raz więcej rzeczy nie wolno pokazać czy powiedzieć w telewizji.

Na Dark Matter oczywiście rzucę okiem, nie mniej nie spodziewam się niczego wartego oglądania.. Bo to, że miejsce akcji to kosmos i są na statku to za mało aby mnie przyciągnąć do ekranu.

Zetnakatel

też możliwe, to jest link do komiksu http://en.wikipedia.org/wiki/Dark_Matter_%28comics%29
Ja osobiście "łykałem" wszystko z SG-1i SG-A razem z filmami i wszystkimi sezonami szczególności odcinek gdzie kosmita chciał nakręcić serial/film o przygodach SG-1,
a co do SGU zgadam się lubiłem ten serial chociaż nie był tak dobry jak pozostałe i został przedwcześnie zakończony, ale nie wiem jak chcieli go zakończyć.
też go obejrzę, i się zobaczy.

Ja co do czasów to zauważyłem coś odwrotnego, wystarczy obejrzeć np. grę o tron, albo porównać Przyjaciół z HIMYM szczególności Barneya z Joeyem.

nieznajomy43

Gra o Tron jest na kablówce premium, tj płaci się za ten konkretny kanał.. W tego typu stacjach, poprawność polityczna jest bardzo luźna.. Potem mamy kablówki zwykłe, które są w pakietach, tutaj już są większe restrykcje, no i kanały ogólnodostępne jak np CBS, ABC, FOX, gdzie jest najwięcej limitów.
Jeszcze jeszcze Netflix, gdzie w ogóle nie ma żadnych wytycznych i można kręcić jak się chce.

Zetnakatel

No za kilka dni się przekonamy, czy ten serial będzie wart oglądania. Bo póki co zwiastun nasuwa mi mieszane odczucia i tak trochę pachnie mi to rodzajem sajfaj może z Herosów, może z Terra Nova, trochę z Agentów Czarny, już pomijając te Gwiezdne Wrota - bo może nawet i od nich należałoby zacząć wymienianie.
W tym momencie to chyba najbardziej jestem ciekaw tego, jak będą wyglądały relacje między bohaterami, gdyż jeśli będą płytkie, postacie nijakie, no i ogólnie będzie ślizganie się po kolejnych wydarzeniach, to już ten serial jest przegrany na starcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones