PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725983}

Dark Matter

6,9 3 864
oceny
6,9 10 1 3864
Dark Matter
powrót do forum serialu Dark Matter

Lubię oglądać filmy spod znaku SF. Ten serial jest słabym (ledwo ledwo) średniakiem. Widać, że mały budżet zjadły efekty spec., więc na ludzi nie starczyło. W wielu kluczowych scenach, gdzie powinny być tłumy, gra garstka aktorów a kamera jest tak prowadzona, by plan był jak najmniejszy. Scenariusz pisał jakiś napalony nastolatek wychowany na komiksach, to też widać. Całość trochę ratują (stąd moje 5) dwie główne aktorki – obie grają zaskakująco dobrze. Szkoda, że nie trzy – ale walki wręcz „Pani Android” kłują w oczy, jej gra również – to moje zdanie. Serial generalnie jest męczący, bo jest w nim za dużo głupot i „szarpaniny”. Polecam tym co jeszcze nie oglądali dobrego SF, reszta - „oglądać tylko w nagłym przypadku”.

ocenił(a) serial na 7
Paraves

dzieciaku podaj przykład dobrego SF

Albo nie,nie podawaj.
Skoro oceniłeś Equilibrium,Spectre.Projekt monster na 4, Obecność na 1 a Strażnicy Galaktyki na 9,to już wiem wszystko.

Siusiu ,kupka i spać!

Corrolek

A to przepraszam - nie wiedziałem, że są tu tak wiekowi ludzie, że mogą do mnie zwracać się „dzieciaku”. Super, a Pan Starszy ile wiosen? (wiem, że min 60, bo inaczej „dzieciaku” do mnie to nie bardzo). Rozumiem, ty z tych młodych, ambitnych – dobrze. Dla mnie film to przede wszystkim rozrywka. Za dużo obejrzałem, by podniecać się głębią – zresztą głębię mam głęboko w ?? ciemnej otchłani (The Abyss). Jeszcze w technikum, a potem na studiach dorabiałem w kinie (w ramach studenckiej spółdzielni „Grosik” jako asystent kinooperatora, często kinooperator). Dlatego oceniam filmy przez pryzmat doświadczeń (jak obejrzysz film enty raz to wszystkie achy, ochy ci przejdą – lub odwrotnie). Teraz odpowiedź: Kosmos 1999, Star Trek - to te stare, które lubię a z filmów to Sexmisja, Alien (cz.1), Minority Report, Matrix (cz.1). „Strażnicy Galaktyki” to dla mnie taki „Shrek” czy „Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości lub Misja Kleopatra” – niezły ubaw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones