PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771383}

Dark

8,2 164 706
ocen
8,2 10 1 164706
7,9 24
oceny krytyków
Dark
powrót do forum serialu Dark

Nie spodziewałem się, że trafię na coś tak dobrego.
Technicznie znakomity. Zdjęcia, color grading, montaż, dźwięk na najwyższym światowym poziomie. Bałem się, że język niemiecki będzie przeszkadzał. Nic z tych rzeczy.
Fabuła. Nie mieści się w głowie. Niemcy zrobili coś co ma szanse wstrząsnąć światem. Nieustanne napięcie. Narracja bezbłędna. W trakcie odkrywania nowych faktów i bohaterów wszystko po woli łączy się nam w spójną całość. Gwarantowane zwroty akcji i zaskoczenia, po których trzeba zbierać szczękę z podłogi.
Chciałbym cofnąć się w czasie i przeżyć to jeszcze raz.

ocenił(a) serial na 9
mizro21

Ciekawe czy znani z niechęci do produkcji obcych (a już obcojęzycznych!) Amerykanie zrobią remake. Choć pewnie niestety pytanie i tu brzmi nie czy, ale kiedy. A powinno: dlaczego?
Dla mnie produkcja jest rewelacyjna, fabuła wciąga niesamowicie, jest logiczna, choć wymaga wysiłku, by ją bez pauzowania i cofania złożyć w całość (choć pytania zostają), a te zdjęcia, muzyka, klimat - WOW.

ocenił(a) serial na 10
surykatka_2

Chyba (miejmy nadzieję) nie zrobią. Serial w serwisie Netflix dostępny z angielskim dubbingiem (wersja dla językowych rasistów) i sprzedaje się świetnie. Ciekawe ilu ludzi z dubbingu przesiada się na napisy... dziwny rasizm językowy Amerykanów w świecie X i XI muzy powinien powoli ewolucyjnie zanikać.

ocenił(a) serial na 9
krzaki69

Ja oglądam z dubbingiem angielskim. Niestety narzeczona jest uprzedzona do j. niemieckiego dość mocno. Poza tym, angielski rozumiemy ze słuchu, a niemieckiego nein. ;) To też z lenistwa.

ocenił(a) serial na 10
vne

zapowiada się swietnie :0 gdzie można obejrzeć całość?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones