PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603904}

Dawno, dawno temu

Once Upon a Time
7,5 39 487
ocen
7,5 10 1 39487
Dawno, dawno temu
powrót do forum serialu Dawno, dawno temu

Dopiero zaczynam oglądać, więc może dla wielu z Was to oczywistość, ale nie znalazłem takiego tematu w google. Mianowicie batoniki apollo przewijające się często w serialu, występowały również w serialu Lost (Zagubieni). Sprawdziłem na wikipedii i okazało się, że twórcy serialu są ci sami. To taki easter egg :D Stąd też pewnie taka a nie inna konstrukcja serialu skupiająca się w każdym z odcinków głównie na jednej postaci, dodając przy tym retrospekcje tej właśnie postaci. Tak samo jak właśnie w Zagubionych.

ocenił(a) serial na 8
marcinek6000

Ameryki tym nie odkryłeś.

no_bo_co

Dlatego nigdy tak nie stwierdziłem, ale może kogoś kto dopiero zaczyna oglądać tak jak ja, to to zainteresuje :)

ocenił(a) serial na 8
marcinek6000

o masz ciekawostka.

marcinek6000

Jeszcze Ci dopowiem, że połowa aktorów w tym serialu, to aktorzy z Zagubionych, dlatego właśnie tak bardzo mi się podoba ten serial :)

BloodyDG

Nie, Zagubionych znam na pamięć, wiem kto tam grał. Dawno Dawno Temu tez już całe obejrzane i tam chyba tylko Claire, Charlotte i Juliet (imiona z LOST) były ,ale to nie połowa obsady i były pokazywane jedna co kilka sezonów z tego Juliet grała tylko pół jednego sezonu.

marcinek6000

Lana Parilla, Rebecca Mader, Elizabeth Mitchel, Emilie de Ravin, Jorge Garcia. Jeszcze ktoś był ale nie chce mi się szukać :D

BloodyDG

Jeszcze Patrick S. Fischler ;)

BloodyDG

tak, potwierdzam, już mi sie nie przypomnieli po tych dwóch latach, a role były epizodyczne, ale też ich wtedy zauwazyłem jak oglądałem, że to ci sami :) Za to z Laną to niespodzianka. Jej akurat nie skojarzyłem z LOST, pewnie z uwagi na występ w części jednego odcinka, ale fajna ciekawostka :)

marcinek6000

https://www.youtube.com/watch?v=qJM6zi-ef84

BloodyDG

Ale żeby nie było, dla mnie to też były plusy i aż chciałoby się więcej ich z tej obsady i częściej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones