PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97620}

Deadwood

8,0 10 230
ocen
8,0 10 1 10230
8,8 5
ocen krytyków
Deadwood
powrót do forum serialu Deadwood

Co zacząć oglądać. Wspomnę że lubię klimaty zarówno dzikiego zachodu jak i więzienia. No i wolę seriale ambitniejsze ale raczej z wartką akcją i zaskakującymi zwrotami akcji. Moje ulubione seriale to Sześć stóp pod ziemia, Dexter, Breaking Bad, Sopranos.

ocenił(a) serial na 8
wolfisto

Nie ma znaczenia co zaczniesz oglądać, bo oba seriale są genialne i w końcu obejrzysz je obydwa ;]. Jeśli nadal nie wiesz który wybrać, to zacznij od Deadwood.

marwy

dzięki ;] Jeszcze słyszałem że Shield jest dobre?

ocenił(a) serial na 8
wolfisto

Co najmniej dobre.
Jeśli jeszcze nie oglądałeś to polecam The Wire - jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem. Cudo.

wolfisto

ja nie oglądałem deadwood ale oz oglądałem i jest to mój ulubiony serial ze Spartakusem najbardziej ci polecam ci obejrzeć Oz, potem the shield, the wire też jest dobre ale gorsze od tych dwóch seriali

mucka77777

oglądałem the wire sezon pierwszy i trochę drugiego ale jakoś mnie nie wciągnął. Jeszcze druga połówka pierwszego sezonu dawała radę ale później spałem na tym serialu. Nie wiem może później się jeszcze za niego zabiorę. Ale chyba i tak nie wiem czy mi się spodoba. Zacznę chyba z Oz, bo temat mnie bardzo ciekawi + pochlebny artykuł na głównej filmwebu. Dzięki za rady

ocenił(a) serial na 10
wolfisto

Oj nie wiem czy jesli ci sie The Wire nie podobalo po obejzeniu 1 sezonu, to Deadwood ci sie spodoba...

Swoja droga jest to dziwna sprawa - Sopranos ci sie podobalo, a te dwa seriale sa naprawde do siebie podobne.

Apropos The Shield - koniecznie obejzyj. Jest to dokladnie to czego szukasz - jest to cos pomiedzy The Wire, a Breaking Bad. Naprawde mocarny serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones