PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330940}
7,6 48
ocen
7,6 10 1 48
Dear Boys
powrót do forum serialu Dear Boys

niekoniecznie tylko dla fanów koszykówki... ciekawe postacie, humor, dynamika i dobra kreska...

polecam

użytkownik usunięty
kajj

zgadzam się w 100%

Ja się w sumię zgodzę, jednak kreska za chiny mi się nie podoba... to anime powstało w 2003 roku, a odnoszę wrażenie, jakby było z 19..- któregoś... może to za sprawą słabej animacji? W moim odczuciu, po obejrzeniu Slam Dunk z 1993-1996, to anime wypada na jego tle bardzo słabiutko. Nie będę porównywać, bo nie o to tu chodzi, jednak trochę się zawiodłam. W mojej ocenie animacja sprawia, że ogląda się to anime niekoniecznie pozytywnie...
Za to mogę powiedzieć, że podoba mi się ilość koszykówki w tym anime. Często jest tak, że koszykówka schodzi na dalszy plan, tutaj jednak odgrywa cały czas najważniejszą rolę w fabule... no i postacie są całkiem ciekawe ;]
Ogólnie oceniam anime na 5/10. Nie mogę z czystym sercem polecić tej serii, jednak dla fanów koszykówki - nigdy jej dosyć.

PS. Wyrażam tylko własne zdanie, więc może być ono sprzeczne z waszymi, nie wzbudzajmy tym niepotrzebnych ekscesów (wiecie jak to jest, kiedy wszyscy są za, a nagle jedno przeciw - chaos totalny się potem robi XD, więc wolę od razu to wyprostować ;P)

Karolcia955

No i jeszcze co chciałabym dodać, a zjadłąm po drodze:
Czy wy też nie potraficie znieść widoku twarzy bohaterów? Okropne są!! Juź nawet starsze anime mają o wiele lepsze animacje, od tego - naprawdę mnie to drazniło.... Akcja też jakoś zbyt wolna dla mnie, nie pokazuje prawdziwej zaciętości gry w koszykówkę, nie daje tych koszykarskich wrażeń, w których zapiera dech w piersi podczas wsadu, czy tego oczekiwania,na rzut za 3 punkty - wiecie... wpadnie czy nie xD
Za to mogę powiedzieć, że podoba mi dźwięk w tym anime - naprawdę dobrze zrobiony, wszystko super się pokrywa ze sobą, a głosy świetnie oddają osobowości postaci. Chociaż znowu ED i OP to jak dla mnie porażka...
Podobały mi się też relacje, jakie rozwijały się między postaciami, takie naturalne....

To chyba tyle chciałam jeszcze dodać... ;> Takie moje małe odczucia....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones