Degrassi: Nowe pokolenie
powrót do forum 11 sezonu

sezon 11

ocenił(a) serial na 10

ło no to duzo sie zmieni ogladalam juz 1 odc. a nastepne beda jeszcze lepsze eli i clarie juz niebeda razem. Clarie znajdzie nowego i o wiele przystojniejszego niz eli hmm robi sie ciekawie

doris18doritta

no faktycznie, ja rowniez ogladalem juz nowe 2 odcinki 11 sezonu, dzisiaj mam zamiar obejrzec love game. Z tego co widzialem to codziennie premiera nowego odcinka. Super

ficking

rowniez ogladam i zapowiada sie nawet dobry sezon:)

Brejk23

ja sie obawiam nowych charakterów powiem ci szczerze. To juz nie to samo co wczesniej, ale trudno nadal kocham ten serial wiec ogladam ;)

Brejk23

sluchaj mam problem. Nie moge znaleźć nigdzie linka do What's my age again? Zawsze widzialem na yahoo answer albo na english wikipedia a teraz nic niema. Masz moze linka zeby obejrzec online albo sciagnac jakas? Odpisz szybko ;)

ficking

kryzys juz rozwiazany ;)

Znalezlem linka, chcialem wkleic, ale wyskakuje blad, ze jest tresc niezgodna z regulaminem serwisu, takze nie mozna dawac linkow jakby co piszcie na prive, jakby ktos chcial. Uprzedzam ze mam TYLKO angielska wersje ;)

ocenił(a) serial na 10
ficking

Ja ogladam na stronie http://www.sidereel.com/ nie tylko ogladam tu degrassi ale tez inne seriale to ang str

doris18doritta

stroka wyglada ok nawet. Trzeba miec konto chyba zeby ogladac co? Darmowa jest rejestracja czy w trakcie okazuje sie ze trzeba placic?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones