PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 570
ocen
7,4 10 1 15570
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

Niby jeszcze się 2 nie skończył, ale jak na razie dla mnie bez rewelacji.

ocenił(a) serial na 6
Bzyku1990

Zgadzam się, początkowe dwa odcinki jak ,,sprzątali,, we Florencji były ciekawe teraz jednak ta wielka wyprawa Leo jest średnio ciekawa...

Bzyku1990

da się obejrzeć przewijająć sceny nagości tak to bym pewnie dał dobą 7

GhostDeath

"przewijając sceny nagości" - LOL :P

ocenił(a) serial na 8
Davus

*przewijająć

ocenił(a) serial na 8
GhostDeath

No racja, za mało gejowskich scen. Ale nawet ja odczuwałem jakąś dziwną przyjemność estetyczną oglądając piękne piersi Clarice w scenie z Carlo.

ocenił(a) serial na 8
Bzyku1990

Też tak uważam :) Moim zdaniem 2 sezon jest zwyczajnie kiepski, serial całkowicie stracił swój klimat z 1 sezonu. Wyprawa Leo mnie niestety bardzo nudziła, kapłanka niesamowicie denerwowała. Mam wrażenie, że umiejętności Leo zeszły trochę na dalszy plan. Wydaje mi się, że przemiana hrabii Riario była zbyt wyrazista, niepotrzebnie aż tak go wybielili. Pamiętam, że każdy odcinek 1 sezonu mnie zaskakiwał, natomiast 2 sezon zrobił się przewidywalny i mało interesujący.

Serialowi dałam ocenę 8, ale jest to ocena głównie za 1 sezon, który całkowicie mnie oczarował. Gdybym miała oceniać tylko 2 sezon postawiłabym 5.

Bzyku1990

Absolutnie się nie zgadzam, jak zresztą większość widzów.
2 sezon jest lepszy od pierwszego.
http://graphtv.kevinformatics.com/tt2094262

elbondo13

Chyba amerykańskich, z zamiłowaniem do fantasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones