PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 576
ocen
7,4 10 1 15576
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

Ogromne błędy.

użytkownik usunięty

Tajna archiwum watykańskie a w nim pośmiertna maska Tutenchamona którą odkrył dopiero
wraz z grobowcem faraona 4 listopada 1922 przez angielskiego archeologa Howarda Cartera.
Scenarzyści chyba widzów mają za debili albo są sami ignorantami...

ocenił(a) serial na 8

aleś się popisał wiedzą, aż piwo rozlałam z wrażenia

ocenił(a) serial na 7

A kiedy odnaleziono excalibura czy czaszkę smoka?

użytkownik usunięty
michalszewczykpolak

hahaha żadne z nich nie jest nawet prawdą :P czaszka smoka to najprawdopodobniej czaszka dinozaura :P

A wiesz o tym, że michałszewzcykpolak użył ironii? To tylko serial z wątkami fantastycznymi. To nie jest nasz świat. W świecie z serialu widocznie istnieją magiczne mieczyki i smoki a tę maskę znaleziono wcześniej. :)

ale ten film nie jest dokumentalny tylko fantastyczny więc nie ma co wymagać takich dokładności.

ocenił(a) serial na 8

nawet na filmweb znajdziesz filmik, gdzie jest mówione że wykorzystują fakty z życia Da Vinci, a reszta to wyobraźnia twórców. Nie sądzę, by malarz, nawet Da Vinci, umiał tak walczyć :)

Elfy? Krasnoludy? Czarodzieje? Peter Jackson chyba też ma widzów za idiotów.
I chyba ma rację, skoro istnieją tacy, co nie wiedzą, co znaczy słowo "fantasy" :)

użytkownik usunięty
AJGOR_2

umieszczanie prawdziwej historycznej postaci jest głupotą jak i innych w historycznych realiach czego o władcy pierścieni nie powiem bo nie ma w nim nic realnego... więc porównanie z tyłka brane :P

"umieszczanie prawdziwej historycznej postaci jest głupotą"

Ale masz na to jakiś przepis???
I potrafisz wyjaśnić, dlaczego jest głupotą? Bo moja fantazja sięga na tyle daleko, że mogę w fantasy umieścić każdą postać. Zarówno nieprawdziwą, jak i prawdziwą. Bo niby czemu nie?

AJGOR_2

a Król Artur ? Jan Paweł II ? Rasputin ? te postacie są używane w filmach fantastycznych i jakoś nikomu to nie przeszkadzało wcześniej...

ocenił(a) serial na 2
krystian_dd

Nie oglądaj debilnych seriali - polecam Rodzinę Borgiów, Vikings, Zakazane imperium, Filary ziemii z tych ostatnio przeze mnie oglądanych,,,Hannibal może być, The Following omijaj szerokim łukiem

ocenił(a) serial na 2

bo to jest dla miłośników produkcji pt Abraham Lincoln zabójca wampirów...

Dlaczego głupotą, znana postać w serialu/filmie fantasy gwarantuje na starcie +100% oglądalności. Jakby ten serial nazywał się np. Le Vistuci albo Don Vireno zapewne serial rozszedł by się po kościach i malo kto by o nim mowil. Jak najabrdziej trafny zabieg, to jest serial fantasy więc wszystko moga z tą postacia robić. Tak samo jak zrobili z Abrahamem Lincolnem w Łowcy Wampirów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones