PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 570
ocen
7,4 10 1 15570
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

Pierwszy odcinek po tak długim oczekiwaniu minął mi dość … szybko i mało efektownie. Co prawda ucieszyłam się na widok kilku postaci, na kilka się skrzywiłam, ale najważniejsze, że zaczął się sezon.

Jakoś wolę jak ten serial jest beztroski a atak Turków narzucił nieco mroczniejszy klimat i chyba utrzyma się on przez cały sezon.

spoilery
http://kasiek-nav.blog.pl/2015/10/25/demony-da-vinci-s01e01-semper-infidelis/

ocenił(a) serial na 6
Kasiek_haz

wiadomo, kiedy będą napisy do tego?

ocenił(a) serial na 8
korndddd

mnie nie pytaj, ja oglądam bez napisów

ocenił(a) serial na 7
korndddd

już są napisy do pierwszego odcinka :)

ocenił(a) serial na 6
porebskidarek

Oglądałem, pod względem wizualnym serial prezentuje wysoki poziom. Jeszcze mam pytanie, bo nie jestem w temacie. Cały 3 sezon miał już premierę czy jak? Bo widzę, że do pobrania jest 10 odcinków 3 sezonu. A w TV już to grali?

korndddd

Twórcy dali cały sezon do sieci, a w TV odcinki będą lecieć regularnie co tydzień.

ocenił(a) serial na 8
nawisher

Jestem na 8 odcinku. Best come back bohatera z poprzednich sezonów ever! :)

ocenił(a) serial na 6
nawisher

thx, zachęcony pierwszym odcinkiem, chyba zobaczę pozostałe, bo 2 sezonu nie byłem w stanie oglądać chyba od 3 odcinka.

ocenił(a) serial na 7
Kasiek_haz

Fajnie, że jest, bo nas wypościli bardzo. Liczę na konkretne pożegnanie. Pierwszy odcinek moim zdaniem dość nijaki. Jak dla mnie trochę za mało luzu, tak charakterystycznego dla DDV. I rzeczywiście całość zapowiada się... poważniej (nie jestem pewna czy w odniesieniu do tego serialu można w ogóle używać tego słowa :D) niż w pierwszych dwóch sezonach. Trochę szkoda, bo radosne bzdury to było to. Do tego Jakieś straszne rzeczy słyszę o dalszej części sezonu, ale to pewnie do końca tygodnia sama się przekonam.
Po pierwszym odcinku do trzeciego sezonu podchodzę z bardzo umiarkowanym optymizmem.

PS Aktor grający Nico w ogóle się nie starzeje...

ms_rosencrantz

Obejrzałem dopiero 2 odcinki i jakoś ten sezon przynudza. Poprzednie oglądało mi się przyjemniej, a w trzecim interesuje mnie w sumie tylko wątek Leonarda.

ocenił(a) serial na 8
ms_rosencrantz

Moim zdaniem druga połowa tego sezonu jest lepsza, bo więcej tam wtedy humoru i beztroski, ale wciąż jest tego jak na lekarstwo. Niestety. Widać pospiech i niektóre wątki są mocno poskracane i po łebkach. Jest też dużo momentów WTF?! które w trakcie oglądania bawią, ale że cały sezon jest dużo mroczniejszy i poważniejszy, to z perspektywy wydają się być po prostu durne (wątek Riario). Ale są też i momenty typowe dla uroku tego serialu, i to właśnie w drugiej połowie sezonu jest ich więcej.

To "tylko" 10 odcinków, w tym jeden totalnie niepotrzebny, więc każdy powinien przekonać się sam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones