PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 583
oceny
7,4 10 1 15583
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

Warto zobaczyć?

ocenił(a) serial na 5

Szukam czegoś w lekko średniowiecznym klimacie. Oglądnęłam Tudorów, Filary Ziemi, Borgiów.
Kontynuację 'Filarów' jakoś przebolałam, ale średnio mi się podobał ten 'Świat bez końca'.
Polecacie ten serial? :)

ocenił(a) serial na 8
Kij_z_tym

Ja polecam ale nie spodziewaj się faktów historycznych choć są wątki, bardziej to serial fantasy i leo da vinci tworzył w epoce renesansu zaraz po średniowieczu.

ocenił(a) serial na 5
Wronek_15

Dziękuję. A fakt, iż Leonardo Da Vinci tworzył tak naprawdę u schyłku dwóch epok. To nie jest tak, że od 1492 wszyscy przestawili się na nowożytny sposób myślenia.
I jeszcze mała notka. Renesans NIE jest epoką HISTORYCZNĄ, a literacką.

Kij_z_tym

Serial jest bardzo mistyczny, cały główny wątek jest przedstawiony w bardzo tajemniczy sposób - jeśli lubisz takie klimaty to warto zobaczyć. Oczywiście na bardzo wiele spraw trzeba przymknąć oko ;) ale i tak ogląda się go bardzo przyjemnie - na pewno nie będziesz się nudziła bejb ;)

ocenił(a) serial na 5
Kranik_2

A dziękuję bardzo. Rzeczywiście obejrzałam 2 pierwsze odcinki. Największym minusem dla mnie jest chyba odtwórca głównej roli. Jakoś nie mogę się przekonać... Natomiast Hrabia Girolamo Riario i grający go Blake Ritson, wohohohoho! Zapowiada się ciekawie, nawet bardzo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones