PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 569
ocen
7,4 10 1 15569
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

Podpisujemy! :) Jest szansa na 4. sezon, pomimo iż oficjalnie serial został już anulowany! I koniecznie oglądamy legalnie, aby liczyło się do wskaźników (FOX TV)! :) <3 https://www.change.org/p/chris-albrecht-starz-ceo-don-t-cancel-da-vinci-s-demons

ocenił(a) serial na 8
Lightworker

Czytałeś oficjalne stanowisko STARZ odnośnie Demonów? Uznali, że skasują serial, bo nie potrzebne im dwa tytuły dla tego samego targetu, więc skoro mają Piratów, to Da Vinci już niepotrzebny. Co jest bezsensem! Bo Piraci i Demony to dwa różne seriale. Demony są durne i nie udają ambitnego serialu i to największa ich zaleta :)

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

To jest jakiś spisek, człowieku. Demony to niesamowita historia, powiedziałbym nawet że prawdziwa ukryta historia Leonardo, więc komu zależy na tym aby nie została opowiedziana do końca? Ten serial sprawia, że ludzie zaczynają myśleć, rozważać i budzić się do swego najwyższego potencjału. Zauważ, że miało być 6 sezonów według Goyera. Całe szczęście powiedział, że jeśli fani się postarają to będzie 4. sezon. Dlatego zachęcam aby oglądać legalnie, ja już załatwiłem sobie dostęp do Fox TV (będę oglądał u sąsiadki). Planuję tez jak najszybciej kupić DVD z poprzednimi sezonami. Warto jeszcze coś wymyślić, bo mamy szansę dopóki serial jeszcze jest na antenie, czyli 2 miesiące.

Lightworker

Ktoś bardzo go nie chce bo cały sezon jest już w necie. Netflix.

Lightworker

"Demony to niesamowita historia, powiedziałbym nawet że prawdziwa ukryta historia Leonardo..."
No, faktycznie, grubo w to wszedłeś, proponuję nieco dystansu z tą teorią spiskową i prawdziwą historią :)

ocenił(a) serial na 10
Kwiat_pustyni

Nie bądź taka poważna, bo ja nie jestem ;) Lubię się bawić z różnymi punktami widzenia :) Nie zmienia to faktu, że w "Demonach Da Vinci" jest sporo tajemnic tego świata ujawnionych ;)

Lightworker

Obawiam się, że mogę mieć jednak odmienny punkt widzenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones