PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596557}

Ground Control to Psychoelectric Girl

Denpa Onna to Seishun Otoko
6,7 249
ocen
6,7 10 1 249
Denpa Onna to Seishun Otoko
powrót do forum serialu Denpa Onna to Seishun Otoko

Całkiem zabawne.

ocenił(a) serial na 9

Jeżeli ktoś niedawno skończył oglądać jakąś cięższą produkcje tak jak np. w moim przypadku było
to "Saishû heiki kanojo" i ma chęć się odbić od tego to obejrzenie tej produkcji jest zdecydowanie
na miejscu.
Jeżeli chodzi o tą produkcje to na pierwszym odcinku się nieziemsko zaskoczyłem chociażby nawet
po zobaczeniu ciotki głównego bohatera, która bardzo przypomina Ami Kawashima z Anime
"Toradora!". Ogólnie anime fajnie wypada z komedii jeżeli chodzi o cało kształt, ale są także takie
momenty co na prawdę rozbrajają. Pod jakimś względem klimat także podtrzymuje tłumaczenie. Ja
oglądałem na anime-shinden i na tym portalu tłumaczenie jest przez zabawne (nie wiem jakie jest
na innych portalach). Początkowo nie wiedziałem czego się spodziewać po opisie fabuły tego
anime, ale teraz mogę stwierdzić że na taką komedie lekko skierowaną na szkołę, a bardziej na
życiu bohatera jak i na jego znajomych to fajnie wypada. Może pod względem fabuły wypada
cieniutko i jakoś nienadzwyczajnie, ale za to komedia nadrabia za wszystko. Można nawet dodać że
mamy nawet całkiem spory zasób romansu, ale nie na tyle on mocy by można było o nim krzyczeć.
Jeżeli ktoś szuka jakiejś komedii, z której można się pośmiać to polecę tą produkcję każdemu. Co
niektórych może zacząć irytować charaktery co niektórych osób, ale to raczej za bardzo nie wpłynie
na odbiór. Jeżeli szukacie anime z jakąś głębią czy tym podobnym to tego nie oglądajcie !
Ja dam takie trochę naciągane 9/10 i to świadczy o tym jak mi się to oglądało.
Btw. Pierwszy raz muzykę opening spotkałem w grze Osu!, aż człwowiek takie oczy zrobił O.O jak to
usłyszał. Bardzo się zdziwiłem że to z jakiegoś anime jest xD

ocenił(a) serial na 8
biro85

Faktycznie, teksty bohaterów są rozwalające:) Do tego śliczna kreska, więc fajnie się ogląda.
Szkoda tylko, że nie do końca jest wyj aśnione co działo się z bohaterką wcześniej i kim jest dziwna dziewczynka w stroju kosmonauty.

ocenił(a) serial na 8
justysiaa223

Jakby co, to jakiś czas temu wyszedł specjal który w sumie jednoznacznie wszystko wyjaśnia :>

ocenił(a) serial na 8
KinoManiack

O fajnie:)
Znalazłam po angielsku... a jest może po polsku? :)

ocenił(a) serial na 8
justysiaa223

Na animesub.info są bardzo estetycznie i starannie zrobione napisy (napisane jest jako epizod 13, mimo że to tak naprawdę special).

ocenił(a) serial na 8
justysiaa223

Aha, i ten epizod po prostu nakierowuje widza co do dziewczynki z białymi włosami. Co do Erio to wiadomo tyle i było wczesniej, ale składając pewne fakty mozna sobie wyobrazić jak to jej sytuacja naprawdę wygląda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones