PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801752}
7,7 7 033
oceny
7,7 10 1 7033
8,3 3
oceny krytyków
Derry Girls
powrót do forum serialu Derry Girls

Podoba mi się humor w tym serialu. Fajnie się ogląda, jako "przejściówkę" między poważniejszymi serialami ;) główna bohaterka - irytująca gra aktorska, ale o dziwo można się przyzwyczaić. Polecam, jak ktoś się waha ;)

morskooka

humor jest faktycznie świetny, ale absolutnie nie zgodzę się co do tego że można się przyzwyczaić do gry aktorskiej głównej bohaterki. wybitnie irytujące miny - ogółem, umiejętności aktorskie - serialowej Clare oraz Erin sprawiły, że nie dałam rady obejrzeć do końca serialu. nie wyobrażam sobie żebym mogła wytrzymać aż 6 odcinków z tymi konkretnymi dwiema aktorkami. ja ze swojej strony kompletnie nie polecam. no, ale pośmiać się faktycznie można.

isobel

a mnie to nie przeszkadza, cała ta paczka jest tak przerysowana że ta gra niemal idealnie mi do tego pasuje, trochę w klimacie Insatiable.

Annash

ale mi przeszkadza. nie porównywałabym "Derry Girls" do "Insatiable". znoszenie tych wykrzywionych żenujących min i określanie tego mianem aktorstwa wychodzi poza zdolność mojego pojmowania.

Annash

Dokładnie, są przerysowane, ale trooochę w irytujący sposób. Totalnie rozumiem, że komuś może przeszkadzać na tyle, że przestanie oglądać. Ale myślę, że większość da radę :) no ja się przyzwyczaiłam i nie żałuję, jak powstanie kolejny sezon - z pewnością obejrzę

ocenił(a) serial na 8
isobel

Te miny to ewidentnie celowe przerysowanie, zwłaszcza jak Erin nerwowo mruga jednym okiem udając tik nerwowy:D
Uwielbiam ten serial :D

SamWalker

"celowe przerysowanie". aha. dobrze wiedzieć. oczywiście, że zawsze znajdzie się ktoś kto będzie usprawiedliwiał czyjeś beznadziejne umiejętności "aktorskie".

ocenił(a) serial na 8
isobel

Niestety zawsze znajdzie się ten jeden specjalista, który nie zaakceptuje że komus taka tandetna gra aktorska się spodoba. :D

sleepyvenus

aha-kolejna urażona fanka serialu, której się nie podoba że ktoś krytykuje ulubiony serial. dorośnij dziecko.
"specjalistka"? w którym niby miejscu napisałam że się za taką uważam? odsyłam do słownika, do hasła "subiektywny". a to czy ktoś lubi gówniane aktorstwo to mnie kompletnie nie obchodzi. ale na wciskanie kitu i na żenujące wymówki zawsze będę reagować.

ocenił(a) serial na 8
isobel

czemu od razu urażona? dobrze wiesz, że byś od razu nie pucowała się odsyłaniem do słownika, jakby Cię to nie ruszyło. ;)

sleepyvenus

przez prawie 6 miesięcy zastanawiałaś się nad ripostą i to jedyne co udało ci się wymyślić? słabiutko.

isobel

Przecież ten serial jest tak przerysowany w każdy możliwy sposób, że aż ciężko mi uwierzyć, że ktokolwiek mógł tego nie zauważyć. Gra aktorska bohaterów, w tym właśnie dziewczyn, jest świadomym zabiegiem i widać to na każdym kroku.
To nie jest brak umiejętności, to są świetne umiejętności zagrania irytującej nastolatki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
isobel

A dla mnie to jeden z elementów humoru, nie irytuje mnie, tylko bawi, że dziewczyny są takie egzaltowane - jak to nastolatki. Clare jest w tym najlepsza!

ocenił(a) serial na 8
morskooka

Dla mnie też zdecydowanie do przeskoczenia ta gra aktorska głównej bohaterki... dla mnie nie tyle irytująca, co sprawiajäca wrażenie jakby chciała zagrać upośledzeną umyslowo (bez urazy).....
Humor świetny.... A moja ulubiona postać to siostra zakonna:-), najlepsze dialogi z nią:-) Az szkoda, że jej tak mało w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones