PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766285}
7,2 15 859
ocen
7,2 10 1 15859
7,0 3
oceny krytyków
Designated Survivor
powrót do forum serialu Designated Survivor

Netflix przejął serial od stacji ABC, która anulowała serial po drugim sezonie. Zamówiono też już trzeci sezon serialu, który będzie liczyć 10 odcinków. Premiera w 2019 roku.

ocenił(a) serial na 8
Dimek_bfa

Cieszy mnie to. Zgadzam się z wieloma zarzutami co do tego serialu, ale i tak go będę oglądać dalej, tak jak wszystkie sezony 24 i Touch.

ocenił(a) serial na 6
magda_17

Dokładnie, bo tak :)

Dimek_bfa

"Zamówiono """też już"" trzeci sezon " - .........................

Dimek_bfa

Premiera trzeciego sezonu 7 czerwca. Poniżej zwiastun...
https://www.youtube.com/watch?v=iyv_K6raCr8
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 6
Dimek_bfa

seriale Netflix robi naprawde dobre wiec moze ten mariaz wyjdzie serialowi na dobre, bo szczerze mowiac oba sezony nie powalaly...

ocenił(a) serial na 8
sobanek

Trochę Netflix zaskoczył premierą trzeciego sezonu. Sezon trzeci odbiega od dwóch pozostałych. Nagle nie ma Kendry, ;Lyora czy syna głównego bohatera Leo oraz Chucka. Dla mnie najgorszy sezon by wszystko móc zakończyć.

ocenił(a) serial na 3
Dimek_bfa

Mam nadzieję, że nie pociągną tego dalej, im bardziej się to ciągnie tym większa kupa. Mógł być dobry thriller polityczny, wyszedł serialik jakich wiele w który wrzucono chyba wszystko, od terrorystów po transów. Szkoda, bo można było zostać przy Jacku Bauerze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones