Odtwórz Zwiastun nr 1 (sezon 3, polski) 2:09

Zobacz Designated Survivor zwiastun

SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2016-2019 1 godz.
7,3 11 340
ocen
4 585
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
Sprawdź co obejrzeć na
{"id":"766285","linkUrl":"/serial/Designated+Survivor-2016-766285","alt":" Designated Survivor","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/62/85/766285/7745200.2.jpg"}
Tom Kirkman, jeden z członków amerykańskiego gabinetu niższego szczebla, nieoczekiwanie zostaje prezydentem po katastrofalnym ataku, jaki miał miejsce w Waszyngtonie.
{"seasons":[3,2,1]}
53
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Designated+Survivor-2016-766285/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/766285","link":"/serial/Designated+Survivor-2016-766285/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/766285","link":"/serial/Designated+Survivor-2016-766285/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Designated Survivor
Designated Survivor (2016) Zwiastun nr 1 (sezon 3, polski) 2:09
Designated Survivor
Designated Survivor (2016) Making of nr 1 (sezon 3) 1:28
Designated Survivor | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (sezon 3, polski) | 2016 | Serial W dniu, w którym Prezydent Stanów Zjednoczonych wygłasza doroczne przemówienie "State of the Union", potężna eksplozja na Kapitolu zabija tysiąc osób, w tym prezydenta i wszystkie osoby w linii sukcesji. Przy życiu zostaje tylko Sekretarz ds. Budownictwa Mieszkaniowego i Rozwoju Miast, Thomas Kirkman ([person=284]Kiefer Sutherland[/person]), który zgodnie z polityką sukcesji USA wskazany został jako "designated survivor", czyli osoba, która nie bierze udziału w takim wydarzeniu właśnie po to, aby w wypadku ataku lub innego wydarzenia, gdy żadna z najważniejszych osób w państwie nie przeżyje, mogła objąć urząd prezydenta, aby zapewnić ciągłość władzy. Kirkman zostaje bezzwłocznie zaprzysiężony na prezydenta, nie mając świadomości, że atak na Kapitol to dopiero początek tego, co ma się wydarzyć.
[3,2,1]

W dniu, w którym Prezydent Stanów Zjednoczonych wygłasza doroczne przemówienie "State of the Union", potężna eksplozja na Kapitolu zabija tysiąc osób, w tym prezydenta i wszystkie osoby w linii sukcesji. Przy życiu zostaje tylko Sekretarz ds. Budownictwa Mieszkaniowego i Rozwoju Miast, Thomas Kirkman (Kiefer Sutherland), który zgodnie zW dniu, w którym Prezydent Stanów Zjednoczonych wygłasza doroczne przemówienie "State of the Union", potężna eksplozja na Kapitolu zabija tysiąc osób, w tym prezydenta i wszystkie osoby w linii sukcesji. Przy życiu zostaje tylko Sekretarz ds. Budownictwa Mieszkaniowego i Rozwoju Miast, Thomas Kirkman (Kiefer Sutherland), który zgodnie z polityką sukcesji USA wskazany został jako "designated survivor", czyli osoba, która nie bierze udziału w takim wydarzeniu właśnie po to, aby w wypadku ataku lub innego wydarzenia, gdy żadna z najważniejszych osób w państwie nie przeżyje, mogła objąć urząd prezydenta, aby zapewnić ciągłość władzy. Kirkman zostaje bezzwłocznie zaprzysiężony na prezydenta, nie mając świadomości, że atak na Kapitol to dopiero początek tego, co ma się wydarzyć.

na podstawie
Jon Harmon Feldman (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
Netflix
studio
ABC Studios / Genre Films / Mark Gordon Company, The
tytuł oryg.
Designated Survivor
inne tytuły
Zdjęcia do serialu powstały w Toronto (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych