PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476742}

Detektyw Murdoch

Murdoch Mysteries
7,7 3 051
ocen
7,7 10 1 3051
Detektyw Murdoch
powrót do forum serialu Detektyw Murdoch

Lubicie ją czy raczej jest działa Wam na nerwy?

onebadsoul

W początkowych seriach nawet ją lubiłam (1-4). W 5 serii pojawiła się Emily Grace i to właśnie ona jest moją ulubienicą. Dr. Ogden była mi od 5 serii obojętna, a teraz (seria 7) niesamowicie działa mi na nerwy :/

ocenił(a) serial na 10
Motee

Zabawne. Ja np, wkurzyłam się na nią pod koniec 4 serii no i na Williama też, wiadomo dlaczego, ale poza tym coraz bardziej ją lubię. Z 6 serii wiem tylko to co dotyczy związku tej dwójki, ale 7 sezon oglądam i baaaardzo w nim Julia podoba, ale to już kwestia gustu.

onebadsoul

wkurza mnie nieprzeciętnie. Tak jak Motee lubiłam ją na początku, ale teraz jest nie do zniesienia.

ocenił(a) serial na 8
onebadsoul

Nigdy nie byłam jej wielką fanką, w początkowych sezonach dało się ja znieść ale gdy zaczęła się ta telenowela to miałam ochotę ja udusić.

Moim zdaniem miedzy aktorami nie ma tez specjalnej chemii i wcale nie kibicuje im jako parze.

użytkownik usunięty
Bene

dokładnie tak samo myślę - w ogóle nie ma między nimi chemii i nie pasują do siebie

ocenił(a) serial na 8
onebadsoul

Sama nie wiem. Dziala mi na nerwy kiedy ja robiono na pomiotlo w burej garderobie i ruda. Jako blondynka i dama ze sfer zyskala, niestety nie podoba mi sie, ze od pojawienia sie dr Grace oraz 7 i 8 sezony Dr O jest wlasciwie postacia marginalna, zarowno przy rozwiazywaniu zagadek jak i jako tlo scenkowe.

ocenił(a) serial na 8
onebadsoul

Ja bardzo lubie obie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones