PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476742}

Detektyw Murdoch

Murdoch Mysteries
7,7 3 051
ocen
7,7 10 1 3051
Detektyw Murdoch
powrót do forum serialu Detektyw Murdoch

No to byl niezly zonk jak zaczelam ogladac odcinek i zobaczylam kto goni faceta :)
Obawialam sie niezrozumienia tematu, pomylek i wysmiewania motywu, a tu mile zaskoczenie. To nie zaden egzotyczny folklor na potrzeby odcinka, ale autorka ksiazek porzadnie sie przygotowala. Az mnie w serduszku zaklulo i ocieplilo za ten naprawde mily hold Polsce.

http://www.tv-eh.com/2018/03/05/murdoch-mysteries-author-maureen-jennings-discus ses-game-of-kings-and-her-latest-murdoch-novel/

ocenił(a) serial na 9
alisspl

Jeszcze nie widziałam odcinka muszę zobaczyć. Do tej pory polskie akcenty jakie pojawiały się w Murdochu były to raczej postacie negatywne. Z tego co pamiętam w odcinku "Zapytajcie dziewczynę" występował Polak, który zajmował się "obijaniem" strajkujących, w "Urwanym filmie Winstona" nielegalny bar prowadził Polak Pan Woźniak (biedacy dziwili się co to za nazwisko!).

alisspl

Dla mnie też to było bardzo miłe zaskoczenie, ale w literaturze anglosaskiej Polskę, jako kraj przedstawia się raczej w pozytywny sposób, w odróżnieniu od Polaków. To taki trochę paradoks. A co do tego linku to już niestety nieaktualny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones