PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37928}

Detektyw Remington Steele

Remington Steele
7,2 1 457
ocen
7,2 10 1 1457
Detektyw Remington Steele
powrót do forum serialu Detektyw Remington Steele

W końcu udało mi się przetłumaczyć cały pierwszy sezon.
W bólach, bo w bólach, ale jest.
Szukajcie na gryzoniu.

ocenił(a) serial na 8
debesciak1978

Dzięki, właśnie udało mi się go odszukać ;)

dorotagniedziejko1998

Miło mi, może kiedyś wezmę się za pierwszy sezon Więzów rodzinnych.
Bardzo lubiłem ten sitcom.
Choć po cichu liczę, że jakaś stacja go powtórzy.

ocenił(a) serial na 8
debesciak1978

To by było aż zbyt piękne, by mogło się wydarzyć, szczególnie, że wg archiwalnych programów tv Family Ties ostatnio leciało ponad 20 lat temu (i to na Dwójce!!). Ale nie traćmy nadziei...
W internecie serial jest tylko po angielsku, a angielskie napisy są dostępne do 1 czy 2 sezonów (i to w dodatku nie pierwszych). Nie zmienia to jednak faktu, że serial jest super, szczególnie za sprawą genialnego Michaela J. Foxa. :)

A Remington zaintrygował mnie, muszę się za niego kiedyś zabrać, na liście do obejrzenia jest już od dawna, ale do tej pory nie mogłam go nigdzie po polsku dorwać. :)

dorotagniedziejko1998

Do Family Ties są napisy angielskie do wszystkich sezonów u przyjaciół Rosjan,
jeśli wiesz o czym piszę.
I rzeczywiście, w/g starych ramówek tv Więzy rodzinne były bardzo dawno temu.

ocenił(a) serial na 8
debesciak1978

Poszukałam teraz i rzeczywiście znalazłam napisy tam, gdzie mówiłeś. Co prawda, nie są to wszystkie sezony, tylko 5 z 7, ale mimo wszystko, dzięki ogromne, z nieba mi spadłeś!
Ale musiały być wrzucone nie aż tak dawno, gdyż Family Ties oglądałam ponad 2 lata temu, a jak wtedy przeszukiwałam wszystkie możliwe zakątki internetu, ich nie było. Jak sięgnę pamięcią, byłam wtedy aż tak zdesperowana, by zdobyć napisy, że chyba nawet zdarzało mi się wrzucać znalezione hiszpańskie napisy do 2 pierwszych sezonów do Google Tłumacza, żeby jakiekolwiek były. ;) Dziś u mnie o wiele lepiej z angielskim i pewnie bym się nawet nie przejmowała brakiem napisów.

ocenił(a) serial na 8
dorotagniedziejko1998

W jaki sposób można odnaleźć serial ?

ocenił(a) serial na 8
evita23

Na c.homiku, nick debeściaka1978 to elaczek - tam jest pierwszy sezon z polskimi napisami. Reszta sezonów jest dostępna z angielskimi napisami - mam je wszystkie pozbierane, wraz z zachomikowanym od elaczka sezonem 1, na moim profilu (nick dorota_gniedziejko).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones