PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37928}

Detektyw Remington Steele

Remington Steele
7,2 1 459
ocen
7,2 10 1 1459
8,0 3
oceny krytyków
Detektyw Remington Steele
powrót do forum serialu Detektyw Remington Steele

Zaczynam ten temat w nadziei, że zajrzy tu ktoś, kto decyduje o wprowadzaniu filmów na polski rynek.
Miałam już kupić wszystkie sezony, ale okazało się, że są tylko na strefę USA, Kanada (zdaje się, że to strefa 1). Nawet te sprzedawane przez Hiszpanów, Niemców, czy Anglików. Prawdopodobnie inne nie wyszły. Nie bardzo wiem jak to przeskoczyć (zdjąć kodowanie z odtwarzacza) i nie bardzo mam ochotę. Po zmianie sprzętu zabawa zacznie się od początku.
Czekam więc z niecierpliwością, aż ktoś wpadnie na pomysł rozpowszechnienia tego serialu na płytach dostosowanych do polskich potrzeb. Czy jest więcej zainteresowanych;)?

laura_5

Wystarczy posiadać odtwarzacz Manty i zlikwidować tak region i bedzie ci wszystko działać. Ja tak mam i mi działa. Z USA mam 5 sezonów i wsio ok. Ale gdyby była wersja PL to jak najbardziej jestem na TAK.

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

Mam LG i nie wiem jak zlikwidować w nim region. Mniejsza o to.
Moim zdaniem ten serial zasługuje na wejście do Europy "głównym wejściem", a nie jakąś tylną furtką.

laura_5

No mnie nie musisz przekonywać. Czekam może kiedyś wejdzie i bedzie szok ! :)

laura_5

Moja mama także jest bardzo zainteresowana. Kilkanaście lat temu oszalała na punkcie Remingtona i to jej zostało do dzisiaj. Ma wszystkie filmy z Brosnanem i Zimbalist, które można kupić w Polsce, więc jestem pewna, że Remingtona na DVD też kupi.

ocenił(a) serial na 10
Dhuaine

Możesz podać tytuły? Sama bym je chętnie zobaczyła ;)

ocenił(a) serial na 10
laura_5

Jestem za! I to najlepiej by było z doskonałym podkładem lektorskim Jacka Brzostyńskiego (zrobionym kiedyś dla Polonii1).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones