PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 703
oceny
8,4 10 1 157703
7,8 32
oceny krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

2 sezon

ocenił(a) serial na 10

czy w drugim sezonie nadal będą grać Matthew Mcconaughey i Woody Harrelson ?

ocenił(a) serial na 9
Leito_6

Niestety nie, drugi sezon to zupełnie inna obsada i inna historia.

ocenił(a) serial na 10
Ciri94

Kurde.. Bo postać Rusta jest epicka, z chęcią bym zobaczył jakąś nową historie z nimi w rolach głównych.

Leito_6

Przyłączam się. Bez Rusta to już nie będzie to :/

ocenił(a) serial na 9
Leito_6

Kto by nie chciał? :) Rust to chyba moja druga ulubiona postać w historii kina.
Z drugiej strony nie wiem, jak mieliby poprowadzić tego nowego, odmienionego Rusta. Nie jestem hejterem zakończenia, mi bardzo odpowiadało, ale gdyby ciągnęli historię dalej, to by odebrało Rustowi całą wyjątkowość.

ocenił(a) serial na 10
Leito_6

Ja chyba zapłaczę się nad kubłem ze śmieciami. Wszędzie trąbią, że nowy sezon to "popis" dla "umiejętności Colina Farella i Vince'a Vaughna, których szczerze nie trawię jako aktorów! To już wolę gapić się na ten kubeł na śmieci, niż patrzeć na te kaprawe gęby pt.: Farell "patrzcie na mnie, jaki jestem piękny, nieważne w czym zagram, bo i tak nie umniejsza to mojej zajeb-istości " (ugryzłabym go w twarz!) i Vaughn "głupawe komedie bez polotu to mój żywioł". Panowie Rust i Marty, proszę mnie mocno przytulić, bo nie zniEsę tego mezaliansu filmowego... Jednocześnie przyznaję rację Ciri94 - nie byłoby sensu robić kolejnej "Mody na sukces" i psuć tak doskonale nakreślonych postaci.

ocenił(a) serial na 10
Leito_6

Po co na co zmienać bohaterów ? OMG !!!

ocenił(a) serial na 9
TyrionLanister

Bardzo dobrze, że zmieniają. To historia zamknięta, ale przypuszczam, że parę wątków będzie pociągniętych w 2 sezonie. Ostatecznie nie wszyscy z szajki ukłonili się sprawiedliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones