PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 456
ocen
8,4 10 1 157456
7,7 31
ocen krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

Czy są jakieś informacje odnośnie 3 sezonu ?

pawelek238

W sumie nie, ale ja juz mam pomysl na aktora: Javier Bardem, Benicio del Toro, ba a moze i nawet Tom Hardy. Sceneria? Alaska, Maine, Detroit...

użytkownik usunięty
MrArtmundus

To dobrze, że masz pomysł.
Kiedy zaczynacie prace na planie?

ocenił(a) serial na 9
MrArtmundus

Ja widziałbym akcję w Montanie, albo Oregonie (Alaska też fajny pomysł), a w rolach detektywów Jake'a Gyllenhaala, Billy'ego Boba Thorntona i Jennifer Connelly (jeżeli formuła z drugiego sezonu, czyli dwóch mężczyzn plus kobieta została by powtórzona). W roli złoczyńcy, jeśli byłby ujawniony, chciałbym z kolei żeby wystąpił Ralph Fiennes. Ale to oczywiście tylko marzenia.

ocenił(a) serial na 6
Robert_Sawyer

W roli złoczyńcy Christian Bale :)

ocenił(a) serial na 8
MrArtmundus

Ciekawy bylby watek zbrodni w indianskim rezerwacie z nuta psychodelicznych grzybkow:))

użytkownik usunięty
pawelek238

ja bym widział akcję w Białej Podlasce, to by było ciekawe !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ludo

Przy ojcu Mateuszu nie miałyby bidoki co robić. No chyba, że patrzeć - i się uczyć.

Ludo

nie nie, w Sosnowcu hahah

ocenił(a) serial na 9

Predzej bedzie w Gdansku i Arłamowie. W roli gownej Twoj wafel, Bolek. Motorówka, skok przez płot, drzwi obrotowe na komisariacie, totolotek, 300 flaszek osuszonych w Arłamowie i finał: Bolek sam w pojedynke popycha komunizm i go obala. Sukces murowany, srednia ocen wyjdzie poza licznik.

colagio

Prawicowe oszołomstwo zawsze człowiekowi humor poprawi.

ocenił(a) serial na 9
paw_2

Porozmawiałbym, ale skoro Ty Bolesława bronisz, to musiałbym jak z dzieckiem do których nie mam cierpliwości...

Poza tym lepiej byc po prawej stronie, niż mieć starego w UB.

colagio

Jakze typowa dla prawicowego szajsu insynuacja :D

ocenił(a) serial na 9
paw_2

łatever.

paw_2

Ty mu napisałeś że poprawił Ci humor a On o bronieniu Bolesława i Ubekach. Rzeczywiście typowo prawicowy, skrajny oszołom.

ocenił(a) serial na 9
colagio

Uraz mózgu, czy niedorozwoj?

pawelek238

Właśnie sobie pomyślałem, że już powinien być 3ci sezon, sprawdzam - a tu nie ma...

może będzie ->
http://www.cinemablend.com/television/True-Detective-Return-Season-3-Here-What-H BO-Says-75327.html

ocenił(a) serial na 10
Wilhelm_von_Birkhausen

nie ma bo 2 sez byl taka klapa ze wszystkim sie odechcialo:)

ocenił(a) serial na 10
pawelek238

Nie będzie 3 sezonu

ocenił(a) serial na 10
pawelek238

http://naekranie.pl/aktualnosci/matthew-mcconaughey-chcialby-wrocic-do-serialu-d etektyw-898022

ocenił(a) serial na 6
dexter_28

Najs, fajnie jakby wrócił do serialu i ruszyliby z trzecim sezonem. Dzięki za informacje.

ocenił(a) serial na 10
pawelek238

"Trójka" w planach!
"Trzeci sezon "Detektywa" ma spore szanse powstać. Jednak za jego fabułę nie będzie odpowiadać twórca serialu Nic Pizzolatto, który dla HBO tworzy już inny projekt"

ocenił(a) serial na 10
pawelek238

mam nadzieję, że 3 sezon będzie opowiadał o życiu rusta jako wtyczka w gangach(czasy przed 1 sezonem). to by było mega!

ocenił(a) serial na 8
pawelek238

Może lepiej nie, Pizzolatto miał jeden pomysł, który zrealizował po mistrzowsku, drugi sezon to jakieś mierne pomyje :/

ocenił(a) serial na 10
pawelek238

pizzolatto zrobi 3 sezon z robertem downeyem jr!!

ocenił(a) serial na 9
barabasz_

Jak mówisz prawdę, to chyba się poszcz.... ucieszę.

ocenił(a) serial na 10
MartuszkaS

niestety ktoś mnie wpuścił w maliny ;) ale na pocieszenie pizzolatto faktycznie zrobi serial z downeyem jr z tym że nie będzie to true detective

ocenił(a) serial na 9
barabasz_

Czekam. :>

ocenił(a) serial na 10
MartuszkaS

robert downey zagra adwokata który obala wszystkie dowody we wszystkich sprawach http://www.vanityfair.com/hollywood/2016/08/robert-downey-jr-nic-pizzolato-perry -mason-true-detective

ocenił(a) serial na 10
pawelek238

całe szczęście. Takich rzeczy jak z 2 sezonem się nie robi. Arcydzieło i gniot pod jedną nazwą.

ocenił(a) serial na 10
rzadkinick

Ja jestem po trzecim odcinku 2 sezonu i strasznie się męczę oglądając to. Tak słabej kontynuacji dawno nie widziałem.

ocenił(a) serial na 8
Ergath

miałam to samo

ocenił(a) serial na 10
solejsko

Na szczęście ostatni odcinek był bardzo dobry, ale mogliby skrócić ten serial i pokazać to samo w 5-6 odcinkach.

ocenił(a) serial na 8
Ergath

Ostatni odcinek jeszcze przede mną :D

ocenił(a) serial na 8
rzadkinick

"Takich rzeczy jak z 2 sezonem się nie robi. Arcydzieło i gniot pod jedną nazwą."-nie zgadzam się,moze początek drugiego sezonu trochę rozczarowuje ale im dalej tym lepiej a ostatni odcinek wszystko wynagradza.

ocenił(a) serial na 8
pawelek238

No właśnie. Co dalej z tym serialem? Wie ktoś?

ocenił(a) serial na 9
dirt16

3 sezon jest już dostępny na HBO.

ocenił(a) serial na 9
pawelek238

Premiera w styczniu 2019r, na Youtube już jest trailer.

maciekd_filmweb

Pojawił się kolejny...
https://www.youtube.com/watch?v=RZP6t1FmVO8
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 9
pawelek238

3 sezon jest już dostępny na HBO.

simplyshe

cały?

ocenił(a) serial na 9
Justyna_0288

Nope, na razie dwa odcinki. Kolejny za 3 dni :)

ocenił(a) serial na 9
sakos5

Elegancko, można zabierać się za oglądanie.

ocenił(a) serial na 8
sakos5

Warto ?

ocenił(a) serial na 8
pawelek238

jest już do obejrzenia

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

I co warto ale tak szczerze bo nie wiem czy czas poświęcać i do którego sezonu bardziej podobny ?

Horus_filmweb

Bardziej podobny do pierwszego sezonu , są 3 linie czasowe jak dla mnie narazie po 4 odc jest mega, świetna rola Maherhala Ali także bierz się za olądanie

Horus_filmweb

Myślę, że warto :-)
Pierwszy odcinek trochę zniechęca (przynajmniej ja tak miałem), ale jak się przełamiesz to raczej nie pożałujesz. 2 i 3 obejrzałem "na raz", a dosłownie przed chwilą "pochłonęłem" 4 i 5 (HBO GO na tablecie).
Trójwątkowa narracja z początku trochę mnie denerwowała, ale teraz zaczyna wszystko się pięknie kleić w całość.
Jeżeli obejrzałeś sezon 1 i 2 i nie żałujesz, to tego też żałować nie będziesz.
Jedyny problem, który teraz mam to taki, że muszę czekać na kolejne odcinki... :-(

ocenił(a) serial na 9
pawelek238

Kiedy premiera piątego odcinka?

Osiek_filmaniak

W internetach i pewnie w hbo go już jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones