PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 883
oceny
8,4 10 1 157883
7,8 32
oceny krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

Ktory serial waszym zdaniem jest lepszy "House of Cards" czy "Detektyw". Dodam ze moje ulubiony
serial to "Breaking Bad",

xxxpiotrekxxx

Zupełnie inne, ciężko porównać. Ale jeśli już to "Detektyw". A zamiast House of Cards" polecam "The Boss".

xxxpiotrekxxx

Przepraszam bardzo, ale nie za bardzo rozumiem co tu chcesz porównywać. Doskonałe political fiction z doskonałym thrillerem psychologicznym? Takie pytania nie mają najmniejszego sensu. A kto był lepszy: Muhammad Ali czy Bruce Lee? Przecież to są zupełnie inne kategorie... A na dodatek dorzucasz trzecią, też zupełnie inną, wspominając swój ulubiony serial.. Stary, tak się nie da. Porównuj w obrębie gatunku,,,

ocenił(a) serial na 8
smut_ny

Już tłumaczę. Kolega najzwyczajniej w świecie chce porównać seriale i nie pieprzy się jak jakiś domorosły, samozwańczy krytyk filmowy z dzieleniem włosa na czworo. Wszystkie trzy seriale można śmiało porównywać, ponieważ łączy je bardzo ważny aspekt, mianowicie - cechy dramatu. Czego dowodem są nominacje do Emmy '14 wszystkich trzech seriali w jednej kategorii, co więcej w tejże kategorii znajduje się również nominacja GoT.

Arczi93

Ależ ja również nie chcę się bawić w "domorosłego, samozwańczego krytyka", zwyczajnie przypominam o tym jak różne kategorie porównujemy i podkreślam, że raczej jest to nieuzasadnione. Jak nie ustalimy wspólnych kryteriów, to będziemy skazani na przerzucanie się tekstami typu "a mnie się bardziej podoba to", "a ja bardziej lubię tamto", a to nie jest merytoryczna dyskusja, tylko wymienianie się własnymi upodobaniami. Nie jestem też pewien, czy Twój argument dotyczący nominacji w ogóle coś zmienia. Jak sam wspomniałeś - GoT też jest nominowane. To przepraszam bardzo, ale mamy wybierać najlepszy dramat pomiędzy political fiction, thrillerem psychologicznym i fantasy które z tych trojga jest najlepszym dramatem? Jakoś to do mnie nie przemawia...

ocenił(a) serial na 8
smut_ny

Napisałeś drugi raz to samo. Po co?

ocenił(a) serial na 10
xxxpiotrekxxx

Chyba, że chodziło Ci o to, który z wymienionych seriali bardziej nam się podoba? Faktycznie to trzy rożne seriale i jedyne jakie oglądałem. Najbardziej podobał mi się "Detektyw", później BB i HoC. Ostatni oglądałem praktycznie tylko ze względu na Kevina

xxxpiotrekxxx

Hannibal, jęzeli już mamy coś przytaczać niezwyklego. :p

ocenił(a) serial na 7
VentU

Mnie się bardziej podoba serial Hannibal niż Detektyw. :)

ocenił(a) serial na 7
xxxpiotrekxxx

Oczywiście, że HoC. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones